,  

Agnieszka Pilaszewska zemściła się na Ilonie Łepkowskiej

Michał Pieściuk / newspix.pl

Napisała scenariusz, który został wykorzystany w serialu a ten stał się hitem

Agnieszka Pilaszewska, grała w serialu Barwy szczęścia, napisanego prze Ilonę Łepkowska. Bohaterka Pilaszewskiej w jednym z odcinków dostała zawału i zmarła. W ten sposób scenarzystka pozbyła się nielubianej aktorki ze swojego dzieła.

Pilaszewska będą cna bezrobociu miała sporo czasu na przemyślenia. Napisała więc scenariusz, który został wykorzystany przez TVN do serialu Przepis na życie, który stał się hitem.

– Nigdy nie była zachwycona faktem, że hobby Agnieszki jest pisanie scenariuszy – mówią Faktowi jej Łekowskiej . Gdy jednak Łepkowska wyrzucała Pilaszewską z „Barw szczęścia” – grana przez nią Beata Górka dostała śmiertelnego ataku, gdy podczas rodzinnej uroczystości udała się po tort do kuchni – nie przypuszczała, że ta decyzja może obrócić się przeciwko niej.

TVN zatrudnił same gwiazdy: Edytę Olszówkę, Borysa Szyca i Piotra Adamczyka.

Łepkowska może poczuć się zagrożona. Co prawda Pilaszewska nie może jeszcze liczyć niż wpływy finansowe jakie ma jej konkurentka ale cała przyszłość przed nią.

– To jest pierwszy mój scenariusz w realizacji. I nie było mowy, żebym sugerowała wykonawców. To była decyzja producenta i stacji TVN. Jestem wniebowzięta, że takie nazwiska zgodziły się zagrać w moim projekcie. To jest wielkie szczęście. Zaś z tego co wiem pani Łepkowska sama jest producentem i dlatego ma ten głos decydujący w sprawie obsady. Nie tylko aktorów, ale i ekipy – powiedziała „Gwiazdom” Pilaszewska.
Czy stacja zaufa Pilaszewskiej, na tyle by dać jej kolejne zadanie?

Zobacz też: Komu przeszkadza sukces Sykut

źródło: Fakt.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

12 komentarzy Agnieszka Pilaszewska zemściła się na Ilonie Łepkowskiej

 • Bogusia

  Pani Łepkowska chciałaby być jedyną „wyjadaczką” telewizyjną.Myśli,że wszyscy są pozbawieni wyobraźni,chęci i talentu.Mało ma pieniędzy na koncie,czy zżera ją zazdrość?Coś mi się wydaje,że ta pani Ilonka ma ostry charakterek i pachnie chciwością.Ja osobiście nie jestem wielbicielką seriali obyczajowych i telenowel.Staram się ich unikać.Od czasu do czasu oglądam „Na Wspólnej”.Ten serial mi się podoba.Jeśli mam oglądać seriale,to tylko komediowe i kryminalne.Lubię konkrety.Zamiast tych tasiemców wolę dobry mecz piłki nożnej-Mundial:)Nie rozumię,jak można śledzić non stop kilka seriali jednocześnie-totalny odjazd!Co innego jakaś wartościowa i ambitna produkcja-„Cas honoru” i inne podobne to jest coś godnego poświęcenia czasu.

 • Joanna

  I świetnie się stało! Scenariusz do „Przepisu na życie” jest genialny. Dawno w polskiej tv takiego nie było. Brawo Pani Agnieszko! Choć za serialami nie przepadam, na ten czekam.

 • jolanta

  Gratuluję!!! Świetny scenariusz i super serial. Czekam z niecierpliwością na każdy odcinek, oglądam powtórki. Proszę tworzyć dalej, będzie jeszcze lepiej. Jeżeli Pani Ilona myśli, że jest jedyna i potem długo, długo nic to już wie , że tak nie jest. Ma godnego przeciwnika. Powodzenia.

 • Joanna

  Super-świeżość,udane teksty,różnorodność postaci,humor przez duże H,po prostu pełen relaks.Gratuluję pani Agnieszce i namawiałabym do pisania kolejnych,tego typu scenariuszy.

 • Croc

  Scenariusz do „Przepisu na życie” wcale nie jest genialny, tylko po prostu jest scenariuszem. W przeciwieństwie do tych przypadkowych i bezsensownych liniach dialogowych w większości polskich seriali.

 • jerzy

  PAl licho scenariusz,Pilaszewska to cholernie seksowna d……moze mniej teraz,ale w takim „Strasznym snie ……mniam mniam..

 • Andrzej

  Pani Agnieszko bardzo lubię panią jako aktorkę, i bardzo brakuje mi pani na ekranie.A to że pani scenariusze,to tylko pogratulować. Natomiast P. Łebkowska to już się tak NADEŁA że należało by trochę spuścić z niej powietrza. Pozdrawiam i życzę Pani statuetki.

 • Basia

  Pani Agnieszko, lubię Panią, ale Łepkowskiej nie znoszę, bo to przez te babę zniknął serial LINIA ŻYCIA… Lepszy, niz Barwy Szczęścia! Terentiewka jej pomogła! To głupie brzydkie baby! Łepkowska wyrzuciła tylu wspaniałych aktorów, bo sama jest bez klasy… A Terentiew jest jej niewolnicą…

 • ala

  Pani Agnieszko, lubie Panią i innych aktorów, których łepkowska wykurzyła… To wstrętna baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mało kto ja uważa. To przez te babe zniknął serial LINIA ŻYCIA!!!!!!!!!!!!!!!!! Baba jest zazdrosna i chora na sławę…!!!!!!!!!!!

 • ala

  łEPKOWSKA JEST ZAZDROSNA O PANI SUKCESY.. „PRZEPIS NA ZYCIE” JEST SUPER.. „BARWY SZCZĘŚCIA” SA NUDNE!!!!!!!!!!!1 BRAWO, PANI AGNIESZKO!

 • anka

  Pani Agnieszko gratuluję wspaniałego scenariusza do .” Przepisu na życie „. Serial ogląda się świetnie . A Pani Ilonie niestety zostanie już pisanie scenariuszy tylko dla „moherowych beretów”

 • Mario

  W Barwach grała Jadzię, nie Beatę. Poza tym jej sprawa.

You must be logged in to post a comment.