,  

Agnieszka Orzechowska wyszła na wolność!

Czekał na nią narzeczony z kwiatami!

Wywalczył to sztab prawników, których zatrudnił narzeczony gwiazdy – polsko-włoski biznesmen Michael Bagnati.

– Musiałem to zrobić, bo to moja ukochana kobieta. Cieszę się, że już jesteśmy razem i że mogłem pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy. Agnieszka dostała niezłą lekcje od życia. Na pewno ją zapamięta i postara się naprawić swoje błędy. Ja jej w tym pomogę – mówi Bagnati. – Teraz odzyskamy małpkę i przygotujemy się do wieczerzy wigilijnej, która spędzamy w gronie rodzinnym.

O co chodzi w aferze z aresztowaniem polskiej Angeliny?

– Nie jest tajemnicą, że Agnieszka wychowała się w patologicznej rodzinie (ojciec zmuszał ją do kradzieży i atakował nożem, przypalał papierosami, a matka pozbyła się z domu) i w domach dziecka a potem na swej drodze trafiała na wielu złych ludzi. Na szczęście ten etap jest już za nią – tłumaczy jej narzeczony i dodaje: – Wiem, że w sprawie, która tak poruszyła media, Agnieszka wzięła winę na siebie, ale nie zapłaciła 500 zł grzywy zasądzonej przez sąd na rzecz organizacji walczącej z uzależnieniem od narkotyków. Zawiadomienia w tej sprawie trafiały do Namysłowa, gdzie jest zameldowana i gdzie przeżyła koszmarne dzieciństwo. Ona, co zrozumiałe, omija to miejsce, a nikt z rodziny nie przekazał jej korespondencji, stąd list gończy. Jestem pewien, że Agnieszka przekaże wspomnianej organizacji dużo więcej niż 500 złotych i jest gotowa osobiście przyłączyć się do pracy na rzecz walki z narkotykami. Ja natomiast pomagam jej w nagraniach nowych piosenek, które produkuje Marian Lichtman z Trubadurów – kończy.

W styczniu Agnieszka wchodzi do studia a potem na plan teledysku. Planuje też napisać tekst piosenki, który opowie o jej przeżyciach w areszcie i przemyśleniach na temat tego co w życiu najważniejsze – bezinteresownej miłości bliskich. Teledysk powstanie wtedy w miejscu przypominającym areszt śledczy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Agnieszka Orzechowska wyszła na wolność!, 1.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.