Agnieszka Orzechowska robi casting dla tancerzy

To mają być wyjątkowi faceci, którzy wezmą udział w trasie koncertowej początkującej piosenkarki

W związku z tym Agnieszka Orzechowska wystosowała ogłoszenie , w którym przedstawia szczegóły castingu i dokładnie jak mają wyglądać nadesłane propozycje.

Kochani! Chcę mieć, ślicznych, seksownych i oddanych tancerzy, którzy będą towarzyszyć mi na koncertach i wspólnie stworzymy wspaniały show. Wysyłajcie swoje propozycje e-mailem na adres: pr@agnieszkaorzechowska.pl. Czekam na zgłoszenia tylko od zorganizowanych grup tanecznych (max 3 osoby), odczytam tylko te wiadomości, które będą zawierały linki do filmików prezentujących wasze umiejętności i informacje o Was. Na propozycje czekam od 16-23 marca 2011 r. Finałowy Casting 28 marca w Klubie FIRST (poniedziałek) – będziecie tańczyć do moich piosenek – Ocean Snów lub Let It Flow – wybierajcie sami J. Chyba oszaleję z ciekawości!”

(szczegóły i piosenki  na jej stronie: www.agnieszkaorzechowska.pl i na FB)

I jeszcze kilka dodatkowych informacji:

Tancerze mają stworzyć prywatną grupę chippendales Agnieszki i towarzyszyć jej na koncertach w rytmach erotic house – to nowy styl w muzyce housowej, który wykreowała Agnieszka i jej kompozytorzy Marian Lichtman z Trubadurów oraz Wojtek Stępnik (BEATBOAT PRODUCTION). Erotic house, tak, jak disco polo pochodzi więc z Polski J. Premierowy koncert, w klubie First oczywiście, już w kwietniu. A już w ten piątek, w kioskach ukaże się najnowszy numer CKM z Agnieszką na okładce, a zaraz po tym zadebiutuje jej singiel  zatytułowany Erotic House właśnie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.