,  

Agnieszka Orzechowska dostała w spadku blog po Joli Rutowicz!

Dostała w spadku też fanów gwiazdki!

Pamiętacie jeszcze Jolę Rutowicz? Gwiazdka Big Brothera zyskała wielką popularność swoim kiczowatym wizerunkiem i takimi samymi wypowiedziami. Zdobyła tysiące fanów, którzy założyli jej blog. Jola była wychwalana, promowana. Teraz to się zmieniło.

Na tym samym blogu  zamiast zdjęcia głównego Joli jest zdjęcie Agnieszki Orzechowskiej. Najciekawsze jest to, że fotki i wpisy o  Rutowicz nie zostały wykasowane. Zostały zakończone jedynie oświadczeniem :

Oświadczenie

Informuję że od dnia dzisiejszego strona (Jola Superstar) przestaje być aktualizowana!

Po 4latach przestaje brać udział w promocji Pani Jolanty Rutowicz. Dzięki temu blogowi Pani Rutowicz zyskała ogromną popularność (Jest to pierwszy Autoryzowany Blog Pani Jolanty Rutowicz) Wiadomości które pojawiały się na tej stronie bardzo szybko kopiowane były na portale społecznościowe oraz sam Blog niejednokrotnie pokazywany był w programach telewizyjnych w których gościła Pani Jolanta co napędzało oczywiście ilość odsłon bloga. Sama Pani Rutowicz bardzo często pisała tutaj notatki kierowane do swoich fanów. Dlatego oficjalnie informuję o zakończeniu współpracy z Panią Jolantą Rutowicz dla której na tej stronie miejsca już nie ma.

Zapraszam wszystkich na stronę Pięknej i utalentowanej AKTORKI, PIOSENKARKI i MODELKI której Pani Jolanta Rutowicz do pięt nie dorasta.

Takich fanów tylko pozazdrościć!Kto za 4 lata zastąpi Orzechowską, czy ona też nie będzie dorastała do pięt komuś?:)

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Agnieszka Orzechowska dostała w spadku blog po Joli Rutowicz!

You must be logged in to post a comment.