Agnieszka Chylińska wraca do pracy

arch.prywatne

Zobacz jej zdjęcie z dziećmi

Agnieszka Chylińska to jedna z tych mam, której pobyt z dziećmi jest najważniejszy. Piosenkarka urodziła swoją córeczkę 26 grudnia i dopiero teraz wraca do pracy. Wykorzystała całkowicie swój urlop macierzyński tak jak powinno być. Bo chwile z maleństwami są najcenniejsze i niepowtarzalne.

Ten cudowny czas niestety kiedyś musi się skończyć. Już w czerwcu Chylińska zaczyna koncertowanie, na które chce zabrać swoje maleństwa a już na jesieni zasiądzie w nowej edycji Mam talent.

Mamy już kilka zakontraktowanych występów. Podjęłyśmy jednak decyzję, że ten rok będzie wyjątkowo spokojny zawodowo – mówi Faktowi agentka gwiazdy Joanna Ziędalska-Komosińska.

Syn Agnieszka 16 maja kończy 5 lat. Mała Esterka będzie towarzyszyła mamie zarówno na koncertach jak i na nagraniach Mam talent.

Zobaczcie Agnieszkę na spacerze z dziećmi

Zobacz też:Górniak lepiej bez Majki!

źródło: Fakt.pl

- Teodor Klepczynski / newspix.pl

arch.prywatne

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Agnieszka Chylińska wraca do pracy

  • Joanna

    Agnieszka Chylińska zagra na ESKA Music Awards!
    Jak poinformowali organizatorzy, Agnieszka Chylińska wystąpi na Eska Music Awards! W zeszłym roku Agnieszka odebrała na EMA statuetkę Wokalistka Roku 2010, dlatego też na tegoroczną galę została zaproszona jako gwiazda specjalna imprezy. Pojawienie się Agnieszki w Spodku będzie jej pierwszym występem po urlopie macierzyńskim. Agnieszka w grudniu zeszłego roku urodziła córkę Esterę i aż do teraz, poza występem na imprezie Telekamery 2011, na której odebrała nagrodę w kategorii „ Muzyka” , nie uczestniczyła w życiu scenicznym. W sobotę przekonamy się, w jakiej formie jest dawna skandalistka, a obecnie wokalistka dance i mama dwójki dzieci.. Czy dodatkowe obowiązki nie przeszkodzą jej w powrocie do intensywnego życia zawodowego? Plany Agnieszki są zresztą bardzo ambitne – od czerwca zaczyna pierwsze koncerty, a od września wraca jako jurorka do programu „Mam Talent”.
    Na Gali pojawi się również Kayah, która po raz pierwszy w telewizji wykona swój najnowszy singiel „Za późno” – podobnie jak ostatnie propozycje muzyczne Chylińskiej utrzymany w mocno tanecznym klimacie. Czyżby pozazdrościła Chylińskiej muzycznej przemiany? Co myślicie o ostatnich hitach dwóch z najbardziej charyzmatycznych wokalistek polskiej muzyki?

You must be logged in to post a comment.