Agnieszka Chylińska będzie miała trzecie dziecko?

Reguła MAREK jest niedkończona…

Agnieszka Chylińska jest matką dwójki dzieci, starszego Rysia i kilkumiesięcznęj Esterki. Piosenkarka dziećmi opiekuje się sama. Kiedy musi wyjść z domu i załątwć sprawy, maluchami zajmuje się najczęściej teściowa.

Piosenkarka w takej sytuacji nie m czasu na wydanie nowej płyty chociaż fani czekają.  Zapytana przez dziennikarkę TVN, kiedy zacznie nagrywać?

Ja mam dwoje dzieci proszę pani. Ja się sama zajmuję swoimi dziećmi , wraz z moim narzeczonym. Ja nie mam niani, jak teściowa zostanie z nimi to dziękuje Panu Bogu za to. Dzięki temu, że teściowa jest teraz z dziećmi, to ja mogę z Tobą rozmawiać mówi Chylińska do dziennikarki TVN. Także ja dzieci, rodzina, to jest ważna sprawa. A płyta tez jest ważna, ale ja muszę się najpierw wyspać. Na rzie moja cóka dziesięciomiesięczna trzyma się stzrebelk i mówi…aaaaaa.. no to jak mam płytę nagrać? Także na razie musze dzieci odchować.

Jak ja prasuje te śpiochy to mam w  głowie 23 kompozycje. Ale to tak między dziećm, między jednym a drugim.

I tu dziennikarka zasugerowała, że podobno jest trzecie dziecko w planach, bo musi sie wypełnic hasło. Jakie hasło? Chylińska dzradzić nie chciała, jednak reporterka później w studio wyjaśniła.

U Agnieszki w rodzinie wszyscy nazywają się od hasła MAREK.

Narzeczony ma na imię Marek

Piosenkarka – Agnieszka

Syn Ryszard

Córka Esterka

i pozosta lo jeszcze jedno imie na K.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Agnieszka Chylińska będzie miała trzecie dziecko?

You must be logged in to post a comment.