,  

Agent Tomek zakłada firmę szpiegowską

Kogo będzie szpiegował, kto powinien się mieć na baczności?

Tomasz Kaczmarek w momencie kiedy zatrzymano Weronikę Marczuk, został odsunięty od swoich obowiązków. Usiadł za biurkiem, po niedługim czasie odszedł na emeryturę. W międzyczasie napisał książę, która już zarobiła ponad 100 tysięcy zł. Kaczmarek jednak już się znudził siedzeniem w domu i ze znajomym chce złożyć firmę, która zajmie się wywiadem gospodarczym.

Po kilkunastu latach realizacji najbardziej niebezpiecznych zadań, rozbijania gangów złodziei samochodów , handlarzy bronią i narkotykami oraz pracy w CBA miałem nadzieję, że ktoś zechce wykorzystać moje doświadczenie , choćby przy szkoleniu innych funkcjonariuszy – cytuje wypowiedz agenta Tomka Rzeczpospolita. Stało się inaczej. Nie jestem typem urzędnika, więc postanowiłem odejść. CBA nie jest dziś już tą samą służbą.

Firma będzie się nazywała Tomasz Kaczmarek i Partnerzy już niedługo rozpocznie swoją działalność. Agent Tomek właśnie złożył wniosek do sądu o jej rejestrację.

Moi wspólnicy to funkcjonariusze z olbrzymim doświadczeniem, jeśli chodzi o rozpracowywanie przestępczości gospodarczej i korupcyjnej. Podobnie jak ja, nie mają ochoty wieść żywotu emeryta – dodaje Kaczmarek.

Kto powinien mieć się teraz na baczności przed Agentem Tomkiem?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.