,  

Agent Tomek miał wniknąć do TVN!

 Miał wniknąć też do środowiska show- binzesu!


Mija już rok od zatrzymania Weroniki Marczuk po zarzutem korupcji. W sprawie zbyt wiele się nie wydarzyło. Weronikę przesłuchano jedynie raz i to nie w sprawie korupcji tylko w sprawie znalezionych kluczyków od samochodu w jej domu.

Weronika była początkowo zatrzymana, później wyznaczono jej kaucję w kwocie 600 tysięcy zł, jednak zaraz spadła do 100 tys. W zapłaceniu i tak wysokiej kaucji pomogli znajomi Marczuk. Pieniądze niedawno wróciły do niej.

Kluczowymi zeznaniami w sprawie są zeznania agenta Tomka.

Jedynym dowodem przeciwko mnie są zeznania agenta, który w specyficzny sposób interpretuje pewne zdarzenia. Przewija się w nich taka myśl, że nie ma ludzi uczciwych, są tylko tacy, których nie złapaliśmy – powiedziała Marczuk.

Już niedługo w księgarni będzie można kupić książkę Marczuk, w której dokładnie opisuje działanie agenta, który za wszelką cenę chciał wniknąć do TVN i środowiska show-biznesu. Tak wynika z nieoficjalnych źródeł.

Co by było gdyby Marczuk  nie została zatrzymana? Czy TVN powinno być wdzięczne jej , że Tomek nie zdążył zagnieździć się w stacji?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.