, ,  

Agata Rubik żyje jak księżniczka

ImageTo się nazywa wygrać los na loterii, bo jak nazwać takie życie jak ma Agata Rubik.


Młoda 22 letnia Agata  poznała swojego męża gdy była jeszcze nastolatką. W ubiegłym roku był ślub i już mają małą córeczkę Helenkę, która przyszła na świat 2 tygodnie temu. Agata siedzi w domu i nie ma zamiaru tego zmieniać.

Nie ma po co zmieniać, nic jej nie brakuje. Nigdy ciężko  nie pracowała, szybko i dobrze wyszła za mąż. Na dodatek bogato. A żeby było mało, mąż ją rozpieszcza jak tylko może.  A ona powiedziała, że zamiast pracy woli być kurą domową.

Przez cały czas gdy Agata była w ciąży jej mąż starał się by nic jej nie brakowało.  Tak bardzo się starał, że zarobił setki tysięcy złoty. Tym czasem Agatka studiowała dziennikarstwo. Początkowo we Wrocławiu, później w Warszawie.

Ona nie chce pracować, bo jest jej tak wygodnie. Ona wie, że Piotrek zarabia tyle pieniędzy, że może leżeć do góry brzuchem – mówi informatorka Faktu.

Przed porodem, młoda pani Rubik powiedziała, że woli gotować obiadki mężowi niż robić cokolwiek innego. Teraz kiedy na świat przyszła Helenka, Rubik tak dogadza swojej żonie, że zajmuje się zmianą pieluch i kąpaniem. A gdy pustki w lodówce, on leci migusiem do sklepu i robi zakupy. Podobno bierze urlop tacierzyński.

Ona żyje jak księżniczka, ale jak długo? Takie rozpuszczanie młodej żoneczki może skończyć się jej kapryszeniem a może jeszcze czymś gorszym? Chociaż patrząc z drugiej strony, młoda a jak sobie wychowała faceta!

Foto 1
Foto 2

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.