Agata Młynarska żyje w celibacie!

Nie trafiła jeszcze na zbyt dojrzałego mężczyznę.

Agata Młynarska dziś jest babcią, babcią, która bardzo dużą wagę przywiązuje do swojego wyglądu. Mimo wielu zabiegów upiększających ciągle jest sama. O relacjach z mężczyznami, prezenterka opowiedziała w wywiadzie udzielonym RMF FM.

Mnie faceci tak strasznie nie ranili, mnie mężczyźni bardzo kochali – stwierdziła w rozmowie z radiem Młynarska. – Pewnie bardziej niż ja ich. Ja z nimi w sumie miałam dobrze, tylko trafiałam na niewłaściwych mężczyzn, bo nie wiedziałam kogo chciałabym w życiu mieć przy swoim boku. A tak naprawdę rzecz jest o dojrzałości. Bo jak masz 40 lat, to musisz mieć u swego boku kogoś dojrzałego. Ja nie mam w sobie poczucia żalu po stracie. Oczywiście jak się rozstajesz z kimś, kogo kochasz, to nie jest fajne, ale to już jest prehistoria, to było 4 lata temu, ja już zdążyłam o tym dziesięć razy zapomnieć – dodała, wspominając o swoim byłym ukochanym Jarosławie Krecie.

Ja zastosowałam świadomy wybór życia w celibacie i kiedy mnie pytają, dlaczego tak ładnie wyglądam, to mówię, że mnie celibat konserwuje – stwierdziła na koniec Agata.

Nowa metoda na wieczną młodość?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Agata Młynarska żyje w celibacie!, 8.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.