,  

Adam Sztaba zdradza szczegóły Muzy Miast – projektu przygotowywanego specjalnie na Smooth Festival

 W niecodziennym projekcie tego niezwykle utalentowanego aranżera i producenta muzycznego wezmą udział obok Natalii Kukulskiej i Marii Peszek także inne wybitne osobowości polskiej sceny muzycznej:
Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Natu, Mietek Szcześniak.


Niebywała podróż przez najpiękniejsze miejsca na ziemi odbędzie się za pośrednictwem najbardziej znanych utworów opiewających miasta świata. Usłyszymy „Stranger In Moscow” Michaela Jacksona w wykonaniu Natalii Kukulskiej, „Empire State of Mind” Alicii Keys zaśpiewa Natu, Maciej Maleńczuk i Mietek Szcześniak sprawią, że Bydgoszcz na kilkanaście minut znajdzie się w Kalifornii, Piotr Cugowski zaskoczy „Under The Bridge” w całkowicie nowej, orkiestrowej aranżacji.

Niepowtarzalną „Muzę Miast” Adama Sztaby po raz pierwszy i jedyny na żywo zobaczyć będzie można podczas Smooth Festival 22 maja w Bydgoszczy.

Muzyka jaka zabrzmi w czasie Smooth Festivalu stworzy wyjątkowy nastrój, dobry smak i delikatne piękno. Będą to brzmienia smooth jazzowe w najlepszym wydaniu, skierowane do nieprzypadkowych odbiorców. W czasie festiwalu pokażemy oblicze miasta, nieznane mieszkańcom Polski. W scenerii bujnej zieleni i kamieniczek otoczonych rzeką zagrają wyśmienici artyści. Wierzę, że bydgoska Wyspa Młyńska stanie się w przyszłości inspiracją dla muzyków i autorów tekstów, a Smooth Festival będzie kojarzony przez mieszkańców i gości z prawdziwym świętem muzyki.– mówi Konstanty Dombrowicz Prezydent Bydgoszczy.

Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010 to piękne święto muzyki, które już po raz drugi odbędzie się na uroczej Wyspie Młyńskiej. W tym roku festiwal zapowiada się niezwykle elegancko i przebojowo zarazem dzięki obecności takich gwiazd jak Cesaria Evora, Vaya Con Dios, Ive Mendes oraz śmietanki polskich wykonawców, biorących udział w gali przygotowanej przez Adama Sztabę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.