,  

Ada Szulc faworytką Kuby Wojewódzkiego

Kapif

Czy wygra X-Faktor?

Ada Szulc to jedna  z tych uczestniczek, która ma za sobą wielki start w karierę piosenkarki. Ada gra od kilku lat w zespole, bierze udział w koncertach a X-Faktor od samego początku jest ulubienicą Kuby Wojewódzkiego.

Nie wiem jak to robisz, ale to co pokazałaś dzisiaj oddaliło cię od reszty o trzy długości świetlne. Przechodzisz. Gratuluje, jesteś znakomita – powiedział Kuba po jednym z występów Ady , która dostała się do finału show.

Dziewczyna w TVN powiedziała, że czuje się wspierana przez Kubę i jest mu za to wdzięczna.

Nie spodziewałam się szczerze mówiąc i faktycznie jest tak, że nie usłyszałam w całym programie ani jednego złego słowa od niego. Także to daje mi takiego dużego kopa do przodu i mam nadzieję, że uda mi się, żeby w ogóle nie powiedział w tym programie nic złego na mój temat.

Jest identyczny, jak przed kamerą. To mnie najbardziej zafascynowało, że po prostu jak rozmawia ze mną tak w cztery oczy i nie ma wokoło żadnych kamerzystów, żadnych aparatów, to jest po prostu taki sam.

Czuję, że będzie dobrze. Tak po prostu sobie upatrzyłam ten program, tą konwencję, dawno, dawno temu, oglądając brytyjskie edycje i byłam przekonana, że jest to program dla mnie. I jak widać, do tej pory mi się jakoś to sprawdza. Zobaczymy co będzie dalej – powiedziała Ada w wywiadzie dla TVN.

Kuba na pewno cieszy się, że dziewczyna jest pełnoletnia, czuje do niej miętę czy po prostu chce jej pomóc?

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

12 komentarzy Ada Szulc faworytką Kuby Wojewódzkiego

You must be logged in to post a comment.