, ,  

5 edycja You Can Dance pod znakiem zapytania!

 A wszystko przez Annę Muchę, która w programie za dużo gwiazdorzy.


Od dawna słychać o konfliktach między Anną Muchą i Kingą Rusin a teraz pakt przeciwko Musze zawarli Michał Piróg i Agustin Egurrola. Wspomnienia o Weronice Marczuk stają się chyba teraz bardzo przyjemne, chociaż i między nią a Egurrolą nieraz doszło do starć. Jednak to co dzieję się z Anną Muchą to pikuś do Weroniki Marczuk.

Po wygraniu Tańca z gwiazdami Ania Mucha poczuła sie na tyle pewnie, że wstępując jako jurorka do YCD zapomniała chyba, że w programie nie chodzi o nią a o młodych utalentowanych ludzi, którzy chcą wykazać się swoim talentem i zabłysnąć w mediach . Ta zaś robi wszystko by być jedyną gwiazdą tego show. Pierwszy zbuntował się Agustin Egurrola, który chce zrezygnować z 5 edycji show.

Po korytarzach TVN krążą plotki, że jeżeli cały program ma być show tylko jednej osoby, to Egurrola może z niego zrezygnować. Nieraz podkreślał, że chciał stworzyć program, w którym promowane są młode talenty i to nimi przede wszystkim ma interesować się publiczność, a nie popisami gwiazd siedzących za stolikiem jury – czytamy w Super Expressie.

Silna osobowość nieraz może zniszczyć wszystko na swojej drodze co spotka, ale żeby tak szybko, zanim program wejdzie na wizję?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.