,  

4fun.tv za kulisami VI edycji You Can Dance – Po prostu tańcz! – nowy program w wiosennej ramówce

Już dziś (tj. 13 kwietnia) w stacji muzycznej 4fun.tv starują dwa nowe programy – You Can Dance 4fun oraz You Can Dance MIX.

4fun.tv wprowadza do wiosennej ramówki dwa nowe programy, oba związane z jednym   z najpopularniejszych show tanecznych w Polsce. Już od dziś widzowie stacji będą mogli śledzić losy bohaterów VI edycji You Can Dance. Tylko w 4fun.tv będzie można zobaczyć kulisy powstawania programu, poznać bliżej swoich faworytów, wygrać bilety na widownię i bezpośrednio porozmawiać z jego uczestnikami.

Program You Can Dance 4fun emitowany będzie na antenie 4fun.tv w każdą środę o 21.00, przed głównym wydaniem You Can Dance – Po prostu tańcz!, na antenie TVN o 21.30. Ten trzydziestominutowy format, przygotowywany w specjalnie stworzonym studiu, podgrzewać będzie atmosferę przed programem live. Widzowie będą świadkami rozmów i dyskusji na temat kolejnego odcinka, a także będą mogli posłuchać zwierzeń i refleksji uczestników show.

Za kulisy, widzów 4fun.tv, zabierze dociekliwy Jacek Januszko, uczestnik poprzedniej edycji YCD, a obecnie prezenter 4fun.tv. Januszko zajrzy wszędzie tam, gdzie aż kipi od prawdziwych emocji, nie zawaha się zadać krępujących pytań oraz zaskoczy nie tylko swoich rozmówców, ale i telewidzów. Przekonają się    o tym uczestnicy najnowszej edycji. A to wszystko będzie można zobaczyć tylko w stacji 4fun.tv.

Zaraz po zakończeniu YCD na żywo w stacji TVN, o godzinie 23.00 w 4fun.tv ruszy studyjny dancefloor, specjalnie przygotowany dla programu You Can Dance MIX. Uczestnicy VI edycji, którzy odpadli tydzień wcześniej, będą układać własną listę przebojów, a widzowie będą mogli poznać ich inspiracje muzyczne oraz ulubione utwory i teledyski.  Dodatkową atrakcją programu YCD MIX będzie czat z jednym    z uczestników, biorącym udział w programie. Widzowie poprzez SMSy będą mogli porozmawiać z nim, zadać pytania, które ich nurtują.

Współpraca zakłada emisję ośmiu odcinków każdego formatu. Produkcją zajmuje się Mastiff Media Polska.

You Can Dance 4fun – środy o 21.00, 4fun.tv

You Can Dance – Po prostu tańcz! – środy o 21.30, TVN

You Can Dance MIX – środy o 23.00, 4fun.tv

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.