, , , , ,  

4 jurorów You Can Dance?

 Już 9 grudnia rusza nowy casting do kolejnego show You Can Dance. TVN ma nie lada orzech do zgryzienia, kto będzie jurorem po Weronice Marczuk-Pazurze?


Być może, że w kolejnej edycji YCD będzie 4 jurorów nie trzech, tak jak jest w zachodnich edycjach show.

Póki co TVN ciągle się zastanawia kogo posadzić na stołku Weroniki Marczuk-Pazury, która musiała zrezygnować z show po tym jak została zatrzymana za korupcję. Producenci zastanawiają się nad możliwością posadzenia jako jurora zwycięzce Tańca z Gwiazdami, albo Anię Muchę albo Nataszę Urbańską.

Są też inne możliwości. TVN-owi bardzo zależy, aby wykorzystać zamieszanie z Marczuk-Pazurą i przerobić je w medialny sukces. Najłatwiej osiągnąć to, sięgając po sprawdzone na Zachodzie metody. A jest nim właśnie czwarty juror- dowiedział się Super Express.

Kto w takim razie brany jest pod uwagę? I tu będziecie zaskoczeni.

Na to miejsce szykowana jest Ania Przybylska . Już wcześniej miała być twarzą TVN. Miała pewny fotel jako juror w debiutującym wiosną 2008 r. programie "Mam Talent". Jednak plany jej ukochanego Jarosława Bieniuka zawodowego piłkarza, zatrzymały ją w Turcji. Jej miejsce zajęła więc Małgorzata Foremniak– czytamy dalej na tabloidzie.

Anna Przybylska wróciła już do kraju i ostro bierze się za pracę. Jej udział w show jest bardzo możliwy.

W roli głównej prowadzącej po raz kolejny zobaczymy Kingę Rusin . Jej pozycja jest nie zagrożona. Castingi zostaną przeprowadzone kolejno we:

  • Wrocławiu (9 grudnia),
  •  Poznaniu (14 grudnia),
  • Gdańsku (19 grudnia),
  • Krakowie (5 stycznia)
  •  Warszawie (10 stycznia).
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.