3 miliony dla Egurroli w tym roku

 Kryzys kryzysem a pieniążki niektórym lecą do portfela i tak właśnie ma Agustin Egurrola.


Agustin Egurrola jest bardzo zapracowanym choreografem. Ale dzięki swojej ciężkiej pracy tylko w tym roku na jego konto wpłynie około 3 milionów zł.

Egurrola prowadzi program dla młodzieży You Can Dance, układa również choreografię do show Taniec z gwiazdami. Za pracę tylko w tych dwóch programach zgarnie 600 tys. zł.

Po za tym Agustin ma trzy szkoły tańca i jedną filię w Augustowie. W jego szkołach ćwiczy razem około 400 grup, w każdej grupie 15 osób a opłata miesięcznego jednego ucznia to 120 zł.

Jak już inne tabloidy wyliczyły, Agustin Egurrola zarobi z samych szkół 720 tysięcy zł. Odliczono przerwę wakacyjną, koszty które są nie uniknione i po takim rachunku wyszło, że na konto znanego choreografa wpłynie w tym roku trzy miliony zł. yć nie umierać.

Ktoś zasugerował by TVN zmienił zachłannego Egurrolę na młodszego i tańszego. Tylko Agustin to znana już twarz, mało że facet jest przystojny, miły  to i przyciąga widzów. Czy dobrym pomysłem było by wymieniać go na zupełnie nieznanego choreografa?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.