,  

22 tys. osób chce brody Janusza „Siary” Rewińskiego (video)

Już ponad 22 tys. osób chce zobaczyć Janusza „Siarę” Rewińskiego bez brody! Wilkinson nie spoczywa na laurach i rusza w Polskę szukając fanów akcji Cała Polska goli „Siarę”! Nawet sam zainteresowany już natknął się na ekipę Wilkinson. Jak na satyryka przystało podszedł z humorem do całej akcji.

Ekipa Wilkinson w Twoim mieście

Zgodnie z nazwą „Cała Polska goli „Siarę”! Wilkinson szuka poparcia dla akcji nie tylko w internecie, ale i na ulicach największych miast Polski. Specjalne ekipy Wilkinson odwiedziły już Warszawę, Lublin, Olsztyn, Gdańsk, Gdynię, Sopot, a obecnie są w Katowicach. Spotykając ekipę Wilkinson można od razu poprzeć akcję logując się do Facebook’a na specjalnym tablecie, który ma ze sobą przedstawiciel firmy. Ekipy Wilkinson zachęcają do przyłączenia się do akcji rozdając najlepszą jednoczęściówkę  Wilkinson – Xtreme3 Sensitive.

Janusz „Siara” Rewiński w nowym filmie

W Warszawie sam Janusz „Siara” Rewiński natknął się na ekipę Wilkinson. Znany satyryk jest bardzo zaskoczony liczbą fanów Wilkinson i rozmachem całej akcji. Do tej pory nie wiedział, że w poszukiwaniu poparcia przedstawiciele Wilkinson wyszli na ulice. Nic dziwnego, że widząc, co się dzieje poprosił o pomoc wojsko… przebieg wydarzeń można zobaczyć na filmie poniżej .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: 22 tys. osób chce brody Janusza „Siary” Rewińskiego (video)

You must be logged in to post a comment.