21-latka podbija scenę „The Voice of Poland“ (video)

Fotoszok.pl
Talent wokalny, niesamowite brzmienie i fantastyczna osobowość to tylko część cech, jakie uczestnicy V edycji „The Voice of Poland. Najlepszy głos“ powinni posiadać podczas Przesłuchań w ciemno Justyna Janik postanowiła skorzystać z innej broni, aby skłonić Trenerów do naciśnięcia magicznego grzybka. Eksplozja energii jaką można było usłyszeć podczas wykonania hitu ostatnich miesięcy „Deeper“ z repertuaru Ella Eyre’s zapewniła jej miejsce w kolejnym etapie programu.

Podczas Przesłuchań w ciemno emocje i adrenalina jakie towarzyszą uczestnikom tworzą show na naprawdę wysokim poziomie. Pretendenci do miana Najlepszego głosu w Polsce muszą zaprezentować się z jak najlepszej strony, nie widząc reakcji Trenerów do momentu odwrócenia foteli. Justyna Janik wchodząc na scenę „The Voice of Poland” zamieniła się w wulkan energii i dała z siebie wszystko, aby zachwycić swoim wykonaniem Trenerów V edycji. Jej wieloletnia obecność na scenie i szkolenie warsztatu wokalnego w zespole TOCSIN przyniosły rezultaty.

Justyna Janik pochodzi z Żywca. To właśnie tam od najmłodszych lat u boku rodziców przyglądała się wielkim artystom i marzyła, aby występować na scenie. Jej rodzice, którzy od 20 lat zajmują się organizacją, nagłośnieniem i oświetleniem koncertów pokazali jej jak wygląda życie w blasku fleszy. Mając zaledwie 21 lat Justyna jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki w zespole TOCSIN, w którym artystka poznała nie tylko prawdziwych przyjaciół, ale też swoją miłość. Technikę wokalną doskonali pod okiem nauczycieli światowej sławy, m.in.: Soni Lachowolskiej, Dean Kaelin i Johnego Henny.

Muzyka to nie jedyna dziedzina, w jakiej się spełnia. Kocha taniec, szczególnie Jackson‘s Style, Hip Hop, Dancehall i Electro. W wolnych chwilach uwielbia rysować, tworzyć grafiki, robić zdjęcia i projektować. To wszystko składa się na jej unikalną osobowość i choć sprawia wrażenie grzecznej, to w rzeczywistości jest pewna siebie i dobrze wie czego chce w życiu.

Którego z Trenerów wprawił w zachwyt występ Justyny Janik? Tego widzowie TVP2 dowiedzą się już w sobotę, 13 września.

 

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20.05 i 21.05 (dwa odcinki).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.