150 lat do Big Brothera 4.1!

Tego w historii programu Big Brother, najpopularniejszego reality show na świecie, jeszcze nie było. Uczestnikami najnowszej polskiej edycji programu Big Brother 4.1, emitowanego na antenie telewizyjnej Czwórki, zostaną pani Zofia Petka i pan Marian Szczepaniak. Zofia i Marian  mają w sumie … 150 lat!


Zofia Petka to niezwykle żywiołowa siedemdziesięcioczterolatka. Mieszka w Tczewie, należy do czterech różnych klubów seniora, uwielbia podróże i kapelusze (ma ich w kolekcji aż 56), zdobyła także tytuł Miss Suchego Podkoszulka. Obecnie pasją pani Zofii są komputery (uczęszcza na kurs komputerowy) uczy się także robić zdjęcia aparatem cyfrowym. Plany na przyszłość? Marzeniem pani Zofii jest … skok ze spadochronem w dniu osiemdziesiątych urodzin!

Marian Szczepaniak ma także 74 lata. Pochodzi z podwarszawskiego Milanówka. Jego pasją jest kolekcjonowanie widokówek i staroci. Pan Marian to prawdziwy Gentelman, wysławia się piękną polszczyzną, czym ujmuje nawet kilkadziesiąt lat młodsze damy. Z jedną z nich (30-latką) był nawet związany uczuciowo. Sam o sobie mówi, że po prostu „kocha życie”. Obecnie samotny, ma dwójkę dzieci.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.