12 edycja TzG będzie ostatnią?

 Show ma być odmłodzone, a  12 edycja ma być jeszcze ciekawsza.


Do tej pory 11 edycji Tańca z gwiazdami cieszyło się wielką popularnością. Skąd więc pomysł, że 12 edycja może być ostatnia?

Nie wszystko jest jeszcze pewne i potwierdzone, bo negocjacje wciąż trwają, a produkcja rzuca coraz nowsze pomysły, żeby zaskoczyć czymś widzów, bo ta edycja może być ostatnią – chyba, że oglądalność będzie bardzo wysoka i będzie się opłacało dalej emitować ten program. Na pewno zobaczymy którąś z polskich wokalistek. Pod uwagę brane są też Tatiana Okupnik (która do tej pory zawsze odmawiała) i Natalia Kukulska (wydała teraz nową płytę, więc będzie jej zależeć na promocji, więc może coś z tego wyjdzie)- donosi informator jednego z plotkarskich portali.

TVN ma swoje ulubione gwiazdy, które chce promować.

TVN chce promować też swoje gwiazdy z "Brzyduli". Na parkiecie zobaczymy Maję Hirsch lub Tomasza Ciachorowskiego – stacja liczy, że powtórzą oni sukces Julii Kamińskiej.– dodaje informator.

Ma być więcej młodych gwiazd, które dopiero zaczynają zdobywać show-biznes, takie jak Klaudia Halejcio (aktorka ze "Złotopolskich"), Michał Misiorek (gościł w "Dzień dobry TVN").


Kapif

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.