,  

100 tysięcy dla Katowic – Piotr Kupicha zwycięzcą pierwszej edycji „Bitwy na Głosy”?

TVP

Tym razem Kupicha i jego zespół mają wygrać show…

Do ścisłego finału pierwszej edycji popularnego widowiska Telewizji Polskiej weszły drużyny Piotra Kupichy oraz Urszuli Dudziak. Dużym zaskoczeniem okazała się porażka w drugim półfinale głównej faworytki widzów – Haliny Mlynkovej. Eksperci bukmacherscy polskiej firmy Star-Typ Sport (STS) prognozują, że główna nagroda -100 tysięcy złotych na cele charytatywne, trafi do rodzinnego miasta Piotra Kupichy – Katowic.

Kulminacja emocji związanych z programem „Bitwa na Głosy” nastąpi już w najbliższą sobotę, 7 maja, o godzinie 20.00. W ostatniej odsłonie wielkiego widowiska, gromadzącego przed ekranami telewizorów miliony widzów, do finałowego boju staną drużyny z Katowic i z Zielonej Góry. Oba zespoły, mimo że początkowo nie były faworytami ani publiczności, ani bukmacherów, znalazły się w wielkim finale, w którym swoimi występami zawalczą o sympatię widzów i 100 tysięcy złotych na cele dobroczynne w swoim mieście.

Ostatnia decyzja widzów o pożegnaniu się z programem Haliny Mlynkovej była wielkim zaskoczeniem dla osób śledzących przebieg widowiska. Po raz kolejny okazało się, że widzowie są nieprzewidywalni, a ich sympatie zmieniają się z odcinka na odcinek. Różnice w naszych prognozach są bardzo małe, jednak sądzimy, że większe szanse na zwycięstwo, mimo dobrego ostatniego występu Urszuli Dudziak, ma Piotr Kupicha – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu firmy Star-Typ Sport.

Każdy, kto w salonie Star-Typ Sport postawi 100 zł na zwycięstwo  Piotra Kupichy, może liczyć na wygraną w wysokości 131,90 zł. Na większy zysk mogą mieć nadzieję ci, którzy obstawią wygraną Urszuli Dudziak. Każde 100 zł, przypadku jej zwycięstwa, może zwiększyć się do kwoty 197,84 zł

Bukmacherzy strzelają a może się uda:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.