,  

„Lincz Charliego Sheena” – słynny aktor na celowniku przyjaciół (trailer)

Seksoholik, rockman z Marsa, bezbożnik – to tylko niektóre skojarzenia, jakie wśród swoich znajomych budzi Charlie Sheen – jeden z najbardziej kontrowersyjnych aktorów swego pokolenia. Ale czy można bez konsekwencji prowadzić życie na krawędzi? Comedy Central Polska prezentuje jeden z najgorętszych programów ostatnich miesięcy –„Lincz Charliego Sheena”, w którym przyjaciele aktora rozliczą go z największych grzechów.

„Lincz Charliego Sheena” to najświeższy odcinek popularnej serii emitowanej na Comedy Central. W przeszłości bohaterami byli m.in. Pamela Anderson, David Hasselhoff czy Donald Trump. Tym razem na celowniku złośliwości zaproszonych gości stanął Charlie Sheen.  Jego decyzja wystawienia się na niewybredne żarty kolegów została podyktowana zmianą w obsadzie serialu „Dwóch i pół”, w którym grał do września tego roku. Po serii skandali obyczajowych, które wywołal aktor,  zastąpił go Ashton Kutcher. Biorąc udział w „Linczu”, Charlie Sheen postanowił pokazać światu, jak duży dystans ma do siebie i nowej rzeczywistości.

Program poprowadzi znany z sarkastycznego poczucia humoru autor serii „Family Guy” – Seth MacFarlane, który rozpoczyna lincz od przedstawienia nekrologu aktora, sugerując, że jeśli aktor nie zerwie z obecnym stylem życia, już wkrótce czeka go nieciekawy koniec… Pod wodzą MacFarlane’a zaproszeni goście, m.in. Mike Tyson, Jon Lovitz, czy Kate Walsh, zrobią z Sheena żywy worek treningowy i szczerze rozliczą gwiazdora z największych przewinień, wyśmiewając jego rock’n’rollowy styl życia i lekkomyślność. Czy uda mu się wyjść z tej walki zwycięsko? Czy wyciągnie wnioski na przyszłość?

„Lincz Charliego Sheena” w Comedy Central Polska – emisja: 19 października o godz. 22:00. Dodatkowa emisja: 22 października o godz. 22:00.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.