, ,  

„Bitwa na Głosy” pomiędzy Wiśniewskim i Miecznikowskim

Kapif/Łukasz Woźnica / newspix.pl

Bukmacherzy wiedzą już kto wyleci w kolejnym odcinku show

Pierwszym przegranym „Bitwy na Głosy”, wbrew przewidywaniom wszystkich, został zespół Krzysztofa Cugowskiego. Tym razem specjaliści polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) prognozują, że to drużyny Michała Wiśniewskiego i Macieja Miecznikowskiego najbardziej zagrożone są odpadnięciem z widowiska.

Program telewizyjny „Bitwa na Głosy”, emitowany od 5 marca w TVP 2, gromadzi przed ekranami telewizorów prawie cztery miliony widzów każdego tygodnia. W ubiegłą sobotę po raz pierwszy zadecydowali o tym, kto pożegna się z widowiskiem. Decyzja widzów sprawiła, że pierwszym przegranym był zespół prowadzony przez lidera „Budki Suflera” Krzysztofa Cugowskiego. Tym razem bukmacherzy przewidują, że w najbliższym odcinku z programem pożegna się drużyna prowadzona Macieja Miecznikowskiego lub team Michała Wiśniewskiego.

Decyzja widzów o tym, że z programu odpadł Krzysztof Cugowski była dużym zaskoczeniem, ponieważ nikt nawet nie brał pod uwagę takiej możliwości. Dzięki temu każdy odcinek „Bitwy na Głosy” trzyma w napięciu do ostatniej minuty, a zakłady na to wydarzenie cieszą się coraz większą popularnością – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Wielokrotnie przewidywania bukmacherów mijały się z wyborami widzów programów rozrywkowych, dlatego sam jestem ciekaw, jak potoczą się dalsze losy uczestników show – kończy Juroszek.

Ten, kto postawi 100 zł na odpadnięcie tych drużyn w najbliższą sobotę, ma szansę wygrać 219,82 zł. Halinka Mlynkova i jej zespół, według bukmacherów, mają największe szanse na przejście do następnego etapu widowiska – każde 100 zł postawione na ich odpadnięcie może dać zysk 879,30 zł.

Przypominamy, że bukmacherzy też się mylą. Pierwszy raz obstawiali, że to właśnie Wiśniewski odpadnie jako pierwszy, mylili się.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.