W poszukiwaniu naturalnego piękna, czyli Operacji: Stylówa ciąg dalszy

Pierwsze metamorfozy w ramach „Operacji: Stylówa” zostały zakończone sukcesem. W kolejnym tygodniu akcja ratunkowa dla modowo zagubionych Brytyjek zatacza szersze kręgi.

 

 

Bohaterowie pierwszego odcinka bez wątpienia wierzą, że więcej znaczy lepiej. Żaden z nich nie rusza się z domu bez lakieru do włosów oraz tygodniowego zapasu pudru i mascary. Levi, zanim trafiła do „Operacji: Stylówa”, dosłownie kąpała się w samoopalaczu, a kolekcja jej sztucznych blond pasm liczyła 50 sztuk. 19-letni Eshan nosił z kolei demoniczny makijaż i dziesięcioramienną koronę zrobioną z…włosów. Księżniczka Tamsin, wychodząc na imprezę, zasłaniała sztuczny biust kawałkiem taśmy izolacyjnej.

Zagubionych w modowym świecie Brytyjczyków, jak się okazało, nie brakuje. Mleczko do demakijażu poszło w ruch, dziewczęta pożegnały sztuczne włosy i znów mogliśmy podziwiać ich naturalne piękno. W tej trudnej drodze towarzyszy bohaterom programu Jenny Frost, dodając otuchy decydującym się na zmianę image’u śmiałkom.

W drugim odcinku komputer POD również nie będzie miał łatwego zadania. Heather z Liverpoolu uważa, że najlepsza bielizna to dwa paski skrzyżowane na klatce piersiowej, a usta powinny być kilka odcieni jaśniejsze od reszty twarzy. Stay-C jest amatorką muzyki dance i kolorowych futrzanych butów, które nosi w komplecie z bikini. Emily i Karl uwielbiają piercing idealnie pasujący do obroży i farbowanych na głęboki fiolet dreadów. W najbliższym odcinku brytyjskiego show „Operacja: Stylówa” pojawi się również ekscentryczna fanka visual key i japońskiej animacji, Miool.

Czy poszukiwanie naturalnego piękna i własnego stylu zakończy się sukcesem? Widzowie MTV Polska przekonają się o tym już w tę niedzielę 12 lutego, o godz. 19:00.

Emisja w każdą niedzielę o godz. 19:00 na antenie MTV Polska. Dodatkowa emisja: sobota godz. 17:00

Przed metamorfozą

Po

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.