VIVA Polska WRZESIEŃ 2011

„Łowy Króla Disco”

Od 3 września, w soboty o g. 19:00

 

Już 3 września na antenie Viva Polsa rusza nowe reality show – „Łowy Króla Disco”. Gospodarzem
i głównym bohaterem będzie Tomek Niecik, znany z hitów: „Kawalerzy”, „Czarna Inez”, czy „Cztery osiemnastki”. I chyba lepiej nie można podsumować konwencji programu, jak tekstem Niecika ze wspomnianej piosenki: „Opowiem wam historię z mego życia, mały epizod wyjdzie dziś z ukrycia…”. Uczestniczka, której dopisze szczęście, będzie miała szansę wygrać program i zdobyć serce gwiazdy muzyki disco, czyli Tomka Niecika. Liczy się nie tylko uroda, ale także spryt, inteligencja i urok osobisty!

Podczas trasy koncertowej po Polsce Tomek Niecik wybierał spośród publiczności po jednej dziewczynie, która teraz będzie miała szansę zawalczyć o jego serce w finale programu „Łowy Króla Disco”, którego odcinki emitowane będą od września na antenie Viva Polska.

 

Premiera w Viva Polska: 3 września godz. 19:00

Emisja w Viva Polska: sobota godz. 19:00

 

„Star Chart” – premierowe odcinki

Emisja w soboty o godz. 17:00

 

Jakie zestawy teledysków wybiorą nasze gwiazdy? Co prywatnie nuci Doda, bez jakich kawałków nie może żyć Ewa Farna, co inspiruje Tedego? O tym wszystkim jako pierwsi dowiedzą się właśnie widzowie Vivy. W każdą sobotę na antenie Viva Polska będą emitowane premierowe odcinki listy przebojów, prowadzonej przez polskich artystów.

 

Zaproszone do programu gwiazdy zaprezentują listę dziesięciu klipów, znanych z anteny Vivy, które wywarły wpływ na ich życie. Swoje ulubione zestawienia zaprezentują m.in.: Tede, Doda, Ewa Farna, Mrozu oraz Sidney Polak. Prezentując ulubione teledyski, opowiedzą o swoich wspomnieniach
z młodości, przytoczą zabawne i często zadziwiające historie z przeszłości. W drugim odcinku, który zadebiutuje na antenie Vivy już 27 sierpnia zobaczymy Dodę, a w kolejnym – rapera Tede.

Emisja w Viva Polska: sobota godz. 17:00

 

„Disco ponad wszystko 2” – premierowe odcinki

Od 28 sierpnia, w kazdą niedzielę o godz. 11:00

 

„Disco ponad wszystko” to kontynujacja jednego z najpopularniejszych formatów muzycznych w Viva Polska.

 

To tematyczna lista przebojów, która prezentuje najpopularniejsze wideoklipy z gatunku disco
i dance. Prowadzący cotygodniowy ranking klipów Dariusz „Daro” Rusin, w towarzystwie dwóch pięknych kobiet, przenosi nas w świat dobrej zabawy przy łatwo wpadających w ucho dźwiękach, znanych nam wszystkim z szalonych imprez do białego rana. To idealna propozycja na leniwe, niedzielne przedpołudnie, szczególnie po sobotnim długim melanżu.

 

Emisja w Viva Polska: niedziela godz. 11:00

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.