Szaleństwo na czterech kółkach w MTV Polska, czyli premierowy odcinek „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“

Przed nami ciąg dalszy motoryzacyjnych niespodzianek. W ręce mechaników trafi zdezelowana Honda Civic. „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ już w niedzielę!

Niespodzianka czeka widzów już od pierwszych chwil programu – po raz pierwszy w polskiej edycji „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ właścicielką pojazdu jest kobieta. Ewelina spędza mnóstwo czasu w warsztacie samochodowym, który należy do jej chłopaka. Tym bardziej więc ekipa MTV będzie musiała się wykazać! Ewelina mówi o sobie „kobieta w męskim świecie“. Kocha taniec i muzykę – była cheerleaderką i potrafi grać na perkusji.  Uwielbia też zwierzęta i angażuje się w pomoc bezdomnym nieszczęśnikom. Marzy o tym, by pewnego dnia móc im wymiernie pomagać, konstruując spersonalizowane klatki do przewożenia kotów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bohaterki odcinka oraz pamiętając o tym, że to wrażliwa kobieta – choć „ w czerni“ (to ulubiony kolor Eweliny), ekipa mechaników postawiła na błysk
i glamour. Będzie krwista, połyskliwa czerwień, światła ledowe, łańcuchy, a nawet…diamenty! Samochód zostanie wyposazony w super sprzęt audio-video oraz całą masę kobiecych gadżetów, a stanowi to tylko preludium do tego, czym zaskoczy  nas Bart i jego załoga. Nie zabraknie szpanerskich felg i wyjątkowych rozwiążań zagospodarowania wnętrza samochodu – bo przecież wszyscy wiemy, że kobiety są znacznie bardziej wymagające!

 

MTV Polska odpicuje kolejny samochód już 30 października o godz. 20:00.

Emisje dodatkowe: poniedziałek 31 października o godz. 20:00 oraz w środę 2 listopada

o godz. 17:30.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.