, , , , ,  

Red Hot Chili Peppers pierwszą gwiazdą MTV EMAs 2011

5 października 2011 – MTV ogłosiło dzisiaj, że jedną z gwiazd, która uświetni galę MTV Europe Music Awards 2011 będzie kalifornijska grupa Red Hot Chili Peppers. Co więcej,  po raz pierwszy w historii, tegoroczna impreza będzie nadawana z trzech różnych lokalizacji!

Niespodzianek związanych z wielkim muzycznym wydarzeniem MTV w Europie ciąg dalszy! Na scenie w trakcie ceremonii pojawi się legendarna grupa Red Hot Chili Peppers, która na stałe wpisała się w panteon gwiazd rockowych takimi płytami, jak „Californication” czy „Blood Sugar Sex Magik”. Flea i spółka nie kryją emocji związanych z występem: „Już dawno nie dawaliśmy koncertu w Belfaście, tym bardziej nie możemy się doczekać, kiedy staniemy na scenie przed naszymi fanami!”.

W tym roku również, po raz pierwszy w historii MTV EMAs, gala będzie nadawana z trzech miejsc jednocześnie. Na główną scenę wybrano  Belfast Odyssey Arena, a dwie kolejne lokalizacje zostaną ogłoszone jeszcze w tym tygodniu.

W tegorocznym wyścigu o statuetkę dla najlepszego polskiego artysty rywalizują Afromental, Brodka, Doda, Myslovitz oraz Ewa Farna. Na swoich faworytów można głosować do 4 listopada na stronie internetowej www.mtvema.com

W pozostałych kategoriach walczą m.in. Lady Gaga, mająca szansę aż na sześć statuetek, Katy Perry
i Bruno Mars, a także Adele, Justin Bieber, Snoop Dogg, Beyoncé, Coldplay, Eminem, Arcade Fire, czy Jennifer Lopez.

W Polsce gala będzie emitowana na żywo na kanałach MTV Polska oraz MTV Live HD o g. 21:00. Patronami medialnymi wydarzenia jest Planeta FM.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.