Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy

Polska edycja popularnego w Wielkiej Brytanii programu o stylistycznych metamorfozach już od wtorku na kanale MTV Polska.

W kwietniu MTV Polska rozpoczyna lokalną walkę z kiczem i tandetą w imię naturalnego piękna i dobrego stylu.

Cieszący się ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii show „Snog, Marry, Avoid”, który od lutego można oglądać na kanale MTV Polska, doczekał się rodzimej edycji. Czas na polską „Operację: Stylówa”, którą poprowadzi aktorka, piosenkarka i modelka Aleksandra Szwed.

Program odwołuje się do złotej zasady less is more i proponuje odmianę wizerunku typu makeunder w miejsce makeover: metamorfoza zostanie osiągnięta dzięki eliminacji zbędnych, przesadzonych, nadmiernie przestylizowanych elementów do momentu, w którym naturalne piękno zostanie wydobyte spod grubej warstwy make-up’u oraz kiczu i tandety.

Cekiny, róż, spalona solarium skóra, białe kozaczki, odkryte pępki i konturówki do ust nareszcie odchodzą w zapomnienie, a uczestniczki programu po raz pierwszy staną twarzą w twarz z… własną twarzą i odkryją, że niepotrzebny jest im brokat, żeby zabłysnąć wrodzonym urokiem.

Brytyjska edycja programu istnieje na antenie BBC Three od 2008 r. i doczekała się już szóstej serii. Z kiczem i tandetą na brytyjskich ulicach walczy wokalistka Atomic Kitten, Jenny Frost, a jej asystentem jest nieomylny POD, bezwzględny system komputerowy, który rozumie jedynie naturalne piękno.

W polskiej edycji Aleksandra Szwed wraz z bezlitosnym POD’em podda metamorfozie stylistyczne katastrofy w postaci świecącej cekinami i brokatem fanki disco polo i dyskotek Agnieszki, sobowtóra Dody, słynnej drag queen Dżagi, straszącej emo mrokiem, zakochanej w Tokio Hotel zbuntowanej uczennicy Paulinie, czy fance stadionowych podróbek Angelice.

 

Premiera: wtorek, 24.04. o godz.21:00

Emisja: czwartek o godz.21:30, sobota i niedziela o godz.19:00 i 20:30

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.