Odpicuj brykę z MTV Polska i Coca-Colą Zero!

Startuje polska edycja kultowego programu „Pimp My Ride”

Już 25 września rozpocznie się największa motoryzacyjna przygoda w polskiej telewizji. Na antenie MTV Polska rusza kultowy program „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“.

 

W najbliższą niedzielę startuje polska edycja programu „Pimp My Ride“, której gospodarzem  jest Waldemar Kasta, znany fanom muzyki rap z kawałków „Musisz“ i „Król podziemia“. Pierwszy samochód, ktory dostanie się w ręce mechaników, to Nissan NX100, który po gruntownych zmianach bez wątpienia stanie się obiektem zazdrości nie tylko sąsiadów właściciela, ale wielu fanów tunningu w kraju!

Bohaterem odcinka będzie Andrzej Obuchowicz. Swój dzień dzieli między uczelnię a treningi Taekwondo, a po godzinach pracuje z dzieciakami, które „zaraża“ pozytywną energią. Jak na prawdziwego faceta i fana „Pimp My Ride“ przystało, interesuje się motoryzacją i marzy
o wypasionej bryce.

„Pimp My Ride to absolutnie legendarny format telewizyjny, na który długo czekaliśmy w Polsce. Nowinki techniczne w zakresie audio-tunningu, muzyka w duuużych głośnikach, kompletne metamorfozy aut i mnóstwo bajerów jak np. nowe super-felgi czy luksusowe wnętrza sprawiają, że każdy chciałby być „odpimpowany.” – zapowiada Waldemar Kasta.

W kolejnych odcinkach „na warsztat“ trafią m.in. Polonez Caro i Mercedes Sprinter, a wśród montowanych gadżetów, które wzbudzają najwięcej emocji wśród widzów, zobaczymy np. automatycznie wysuwany stolik, szczególnie przydatny przy romantycznej kolacji, mega telewizor, 800-wattowe głośniki robiące tyle hałasu, co startujący odrzutowiec oraz suszarkę do snowboardowych ciuchów.

 „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ juz w niedzielę 25 września o godz. 20:00. Emisje powtórkowe: 26 września o godz. 20:00 i 27 września o godz. 18:30.

Kolejne odcinki od 23 października, tylko w MTV Polska!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Odpicuj brykę z MTV Polska i Coca-Colą Zero!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

10 komentarzy Odpicuj brykę z MTV Polska i Coca-Colą Zero!

You must be logged in to post a comment.