Nickelodeon Polska – zapowiedzi

Big Time Rush: „Bardzo Ważna Plażowa Balanga” (Big Time Beach Party)

W niedzielę 4 września, godz. 19:40

 

Specjalny odcinek jednego z najpopularniejszych seriali Nicka – „Big Time Rush”! Griffin pozwala chłopakom z zespołu skorzystać z jego domu w Malibu. Wszyscy mieli już precyzyjne plany, jak zamierzają wykorzystać czas spędzony na plaży. James marzył o surfowaniu, Carlos, planował eksponować swoją muskulaturę, aby zaimponować Jennifer, Logan miał się udać w podróż w poszukiwaniu zaginionego skarbu, a Kendall chciał spędzić trochę więcej czasu z Jo i zaprosić ją na wymarzoną randkę. Plany jednak mają to do siebie, że często ulegają zmianie i tak też stanie się w przypadku przyjaciół z zespołu Big Time Rush… Jamesa stratują olbrzymie fale, Logan nie będzie w stanie odnaleźć skarbu, a Jennifer zgodzi się porozmawiać z Carlosem pod warunkiem, że chłopak zabierze na plażę  wykrywacz metalu. Co z tego wyniknie? Sprawdźcie sami.

W odcinku specjalnym gościnnie pojawi się brytyjski aktor – Russell Brand (prywatnie mąż piosenkarki  Katy Perry).

 

SpongeBob Kanciastoporty”

W weekend 17 – 18 września, w godz. 9:10-19:15

 

Weekend 17 – 18 września należeć będzie do SpongeBoba Kanciastoportego. W sobotę oraz niedzielę w godz. 9:10-19:15 zapraszamy na maraton z wesołą gąbką w roli głównej.

 

SpongeBob mieszka na dnie oceanu w miejscowości Bikini Dolne w domu z ananasa, dzieląc swój czas na zabawę i przyjemności, jak puszczanie baniek i łowienie meduz. Przyjaźni się z ślimakiem Gacusiem oraz Patrykiem, Sandym i Skalmarem. Sympatyczna gąbka wiele czasu poświęca zabawie oraz pracy w restauracji „Pod Tłustym Krabem”, gdzie przygotowuje kraboburgery. SpongeBob jest wesoły
i niestety mało odpowiedzialny, co czasem przysparza mu problemów i stawia w dość trudnej sytuacji. Spongebob, dzięki pomocy oddanych przyjaciół, wychodzi z nich bez szwanku, za to z lekcją
i wnioskami na przyszłość.

 

“TURBO Dudley – psi agent” (T.u.f.f. Puppy)

Od 5 września, od poniedziałku do piątku o godz 18:00 oraz w weekendy o godz.10:00

 

5 września na antenie startuje serial „TURBO Dudley – psi agent” (T.u.f.f. Puppy). Serial opowiada o przygodach Dudleya Puppy’ego, który pracuje jako szpieg w tajnej organizacji, a partneruje mu kotka o imieniu Kitty Katswell. Przygody przesympatycznego psiego detektywa będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 oraz w weekendy o godz.10:00.

 

„Kikoriki”

Od 19 września, codziennie o godz. 6:15 oraz od poniedziałku do piątku o godz. 11:15

 

Serial opowiada o zaprzyjaźnionej grupie zabawnych, krąglutkich bohaterów, mieszkających w małych domkach na wyspie, którą bardzo kochają. Grupa przyjaciół: Jeżyk, Skoczek, Róża, Puszek i ich starsi przyjaciele: Pani Sowa – Olga oraz Pan Kra-Krak i wielki uczony Pan Łosik to serdeczni przyjaciele. Uwielbiają robić sobie miłe niespodzianki, a także w każdej sytuacji starają się wspierać. „Kikoriki” to wspaniała bajka dla całej rodziny i jak na prawdziwą bajkę przystało, każdy odcinek kończy się pouczającym morałem.

 

We wrześniu zapraszamy również na nowe odcinki hitowych seriali Nicka: „iCarly” (sezon 3), „Big Time Rush”, „Victoria znaczy Zwycięstwo” oraz „Pingwiny z Madagaskaru”.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.