Imprezowanie na całego, czyli MTV odpicuje samochód popularnej grupy rockowej

W najnowszym odcinku „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ na warsztat trafi wielki Mercedes Sprinter, który, na co dzień wozi rockową grupę Muchy. Ich trasy koncertowe już nigdy nie będą kojarzyły się z monotonną podróżą!

 

 

Tego jeszcze nie było w żadnej edycji kultowego programu MTV  – bohaterami najbliższego odcinka „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero” będą chłopaki z zespołu Muchy i ich koncertowy samochód, Mercedes Sprinter. Tomek Skórka, gitarzysta basowy, postanowił zrobić wielką niespodziankę swoim kolegom i zaprosił ekipę MTV do pomocy w przywróceniu dawnej świetności nieco zdezelowanemu vanowi. Jego wymagania były jasno sprecyzowane: ma być „na bogato”, imprezowo i rockowo.

Bart i jego ekipa mechaników przyjęli wyzwanie i – jak okaże się w niedzielę – sprostali mu w 100 procentach!

Wysłużony Mercedes musi pomieścić nie tylko swoich pasażerów, ale również ich instrumenty.
W związku z tym został podzielony na trzy części: muzycy będą odtąd podróżować siedząc wygodnie w specjalnych fotelach i umilać sobie czas grając na konsolach oraz oglądając filmy i teledyski na zamontowanych plazmach. Prawdziwym dziełem sztuki jest również karoseria, która zrobi piorunujące wrażenie nie tylko na fankach grupy.

Czym jeszcze zaskoczy muzyków MTV? Odpowiedź już w najbliższa niedzielę, 4 listopada, o godz. 20:00.

 

Emisje dodatkowe: poniedziałek 5 listopada o godz. 20:00 oraz w środę 7 listopada

o godz. 17:30.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.