, ,  

Ewa Farna i Mariusz Totoszko w „MTV Cribs”

W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 program „MTV Cribs“ zajrzy z kamerą do domu Ewy Farnej oraz Mariusza Totoszko (Volver). Gwiazda pokaże kolekcję płyt z muzyką i filmami oraz miejsce, gdzie powstają jej największe przeboje.

Pierwszą bohaterką niedzielnego odcinka będzie Ewa Farna – młoda wokalistka, która na dobre rozgościła się na szczytach notowań muzycznych i wcale nie zamierza ustępować miejsca koleżankom! Jej ostatnia płyta „EWAkuacja“ bije rekordy popularności zarówno w Polsce, jak i w jej rodzinnym kraju – Czechach. Tym bardziej nie lada atrakcją będą odwiedziny w jej domu, gdzie zaprosiła ekipę MTV Cribs.

Ewa pokaże również studio, w którym przychodzą jej do głowy najlepsze muzyczne pomysły. Jednak praca, jak sami zobaczycie, to nie jedyny konik Ewy. Zajrzymy do domowej siłowni i na basen, gdzie Ewa relaksuje się i regeneruje siły w przerwach między koncertami, zobaczymy jej pokaźne zbiory filmowe, a także zajrzymy…do jej szafy i sypialni!

Dom, który widać na zdjęciach należy do producenta piosenkarki. Ewa zatrzymuje się w nim, gdy odwiedza Pragę w celach zawodowych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.