Comedy Central – zapowiedzi

Rockefeller Plaza 30”

Premiera: 5 września, od poniedziałku do piątku, godz. 23:20 (dwa odcinki)

 

5 września na antenie Comedy Central rusza niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych, nominowany aż w 13 kategoriach do nagród Emmy, serial „Rockefeller Plaza 30” (30 Rock). Od poniedziałku do piątku, o godz. 23:20 emitowane będą dwa odcinki, opowiadające o losach pracowników jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych.

”Rockefeller Plaza 30” to adres budynku na nowojorskm Manhattanie, siedziby stacji telewizyjnej NBC. Serial opowiada o losach pracowników, którzy tworzą popularny program rozrywkowy, często porównywany do kultowego „Saturday Night Live“.
Na pierwszy plan wśród postaci wysuwa się Liz Lemon, grana przez Tinę Fey – postać wzorowana na samej aktorce oraz Alec Baldwin, wcielający się w postać Jacka Donaghy, charyzmatycznego wiceprezesa kanału telewizyjnego. Ponadto będziemy mieli okazję podziwiać kreację Jane Krakowski (znaną
z serialu „Detektyw Monk”) oraz szereg gwiazd światowego formatu, m.in. Jennifer Aniston, czy Davida Schwimmer, którzy gościnnie pojawią się w serialu.

Produkcja zdobyła już najbardziej prestiżowe statuetki w branży, m.in. Emmy, Złote Globy (m.in. nagroda dla Aleca Baldwina w kategorii „Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu”), a w tym roku posypały się kolejne nominacje.

„Teoria wielkiego podrywu” (sezon 4 i 5)

Premiera 5 września, od poniedziałku do piątku, godz.18:30 (dwa odcinki)

 

Również 5 września na antenie Comedy Central wystartują nieemitowane dotąd w Polsce 4 i 5 edycja serialu „Teoria wielkiego podrywu” (The Big Bang Theory).

Bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Kiedy pewnego dnia w ich mieszkaniu zjawia się piękna dziewczyna, postanawiają porzucić dotychczasowy styl życia i poszerzyć horyzonty. Serial jest kwintesencją teorii… sukcesu w praktyce. To sitcom inny niż wszystkie, a gra aktorska została doceniona nie tylko przez widzów, ale też liczne kapituły konkursowe i festiwalowe. Serial w tym roku otrzymał kilka nominacji do Złotych Globów, a grający jedną z głównych ról Jim Parsons zwyciężył w kategorii „Najlepszy aktor w serialu komediowym lub musicalu“. Oprócz Parsonsa w rolach głównych zobaczymy Johnny‘ego Galeckiego oraz Kaley Cuoco.

Czwartą odsłonę serialu będzie można oglądać na Comedy Central od 5 września, od poniedziałku do piątku o godz. 18:30.

 

„Comedy Central News” (sezon 2)

Od 11 września w niedzielę, godz.22:00

 

Jesienią w Comedy Central rusza druga edycja serwisu informacyjnego z przymrużeniem oka, czyli „Comedy Central News”.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć poznać kulisy polskiej sceny politycznej lub odkryć nowe fakty w sprawie otrucia Hitlera żeńskimi hormonami, włącz „Comedy Central News”. W absolutnie poważny sposób przekazujemy absolutnie niepoważne informacje. Każdy odcinek to
5-7 minutowy serwis informacyjny składający się z wejść ze studia CCN oraz materiałów reporterskich kręconych, jak to się mówi w żargonie telewizyjnym – „w terenie”.

 

W nowym sezonie, oprócz prowadzącego Tomasza Pindoli oraz dwójki jego nadwornych reporterów terenowych, Grażyny Buc i Marcina Szarpała, do ekipy dołączy bardzo zdeterminowana nowa reporterka. Pytanie tylko, czy nadająca do pracy w telewizji… Tworząc bardziej lub mniej zgrany zespół, jak zawsze dotrą tam, gdzie jest krzywda, płacz, a absurd goni absurd.

 

Dodatkową atrakcją programu będzie specjalne wydanie „Goście po Gościach” – nowy prowadzący, nowa szata graficzna i rozmowy z zaproszonymi gośćmi, którzy jak zawsze będą mieli wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia.

 

Pasmo filmowe Comedy Central

Od 5 września w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 20:30

 

Pasmo filmowe wystartuje w Comedy Central 5 września. Wśród premierowych pozycji znajdą się m.in. takie filmy jak: „101 dalmatyńczyków”, „Prawdziwe kłamstwa”, „Zakręcony piątek”, „Ratatouille”, czy „Straszny film”.

 

Pasmo filmowe Comedy Central – wrześniowy rozkład jazdy:

 

„Wszystko się wali”: 5 września godz. 20:30

„Prawdziwe kłamstwa”: 7 września godz. 20:30

„Straszny film”: 8 września godz. 20:30

„Ratatouille”: 12 września godz. 20:30

„Zakręcony piątek”: 14 września godz. 20:30

„Ojciec Panny Młodej”: 15 września godz. 20:30

„Zakonnica w przebraniu”:19 września godz. 20:30

„101 dalmatyńczyków”: 21 września godz. 20:30

„Starsky i Hutch”: 22 września godz. 20:30

„Nagi peryskop”: 26 września godz. 20:30

„Ja cię kocham, a ty śpisz”: 28 września godz. 20:30

„Straszny film 2 ”: 29 września godz. 20:30

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.