,  

Coldplay, Jessie J i LMFAO na żywo w Belfaście

Warszawa, 12 października 2011: MTV ogłosiło kolejnych wykonawców, którzy wystąpią w Belfaście podczas gali MTV Europe Music Awards 2011. Na scenie zobaczymy jeden z najpopularniejszych na świecie zespołów – Coldplay oraz wokalistkę Jessie J i amerykański duet LMFAO.

Coldplay to legenda muzyki rockowej na świecie, grupa wyznaczająca trendy dla całego muzycznego świata, której dosłownie każdy krążek wzbudza emocje i euforię. Tego specjalnego wieczora Brytyjczycy wykonają utwór z najnowszej płyty „Mylo Xyloto”. Wszyscy fani w Europie już zacierają ręce na tę wiadomość!

To jednak nie koniec atrakcji. W Belfaście pojawi się również Jessie J, która podbiła światowe listy przebojów, zdobywając pierwsze miejsca zestawień aż w 18-tu krajach! Ta utalentowana piosenkarka, zanim sięgnęła po mikrofon, zasłynęła w muzycznych kręgach jako autorka tekstów piosenek Justina Timberlaka, Christiny Aguilery czy Alicii Keys.

Kolejną gwiazdą, która potwierdziła występ w Belfaście, jest duet LMFAO: „Są tylko dwie rzeczy, które sprawiają, że mężczyzna taki jak ja staje się szczęśliwy – pierwsza to gorące fondue, a druga to zdobywanie nominacji oraz występ na żywo podczas gali MTV EMA w Belfaście”, komentuje decyzję Redfoo z amerykańskiej formacji. Grupa zaśpiewa swój wielki hit „Anthem Rock Party”, tym samym debiutując na scenie MTV.

Przypomnijmy, że w tegorocznym wyścigu o statuetkę startują m.in. Lady Gaga, mająca szansę aż na sześć nagród, Katy Perry i Bruno Mars, a także Adel, Justin Bieber, Snoop Dogg, Beyoncé, Eminem, Arcade Fire oraz Jennifer Lopez. Gospodynią wieczoru będzie Selena Gomez, a na scenie zobaczymy m.in. grupę Red Hot Chili Peppers. O prestiżową nagrodę walczą również polscy wykonawcy, czyli Afromental, Brodka, Doda, Ewa Farna oraz Myslovitz, na których można głosować do końca tygodnia. Na pozostałych artystów można oddawać swoje głosy do 4 listopada na stronie internetowej www.mtvema.com

W Polsce gala będzie emitowana na kanałach MTV Polska, MTV Live HD oraz Viva Polska 6 listopada, o godz. 21:00.

Patronem medialnym wydarzenia jest Planeta FM.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.