Angielska Ekipa kontratakuje na antenie MTV Polska!

Już w najbliższą niedzielę, 8 stycznia, o g. 22:00 stacja MTV Polska wyemituje premierowy odcinek programu „Ekipa z Newcastle”, który jest brytyjską odpowiedzią na bijący rekordy popularności reality show „Ekipa z New Jersey”.
Kultowa „Ekipa z New Jersey” pokazała, jak imprezuje się w USA. W styczniu na antenie MTV Polska widzowie będą mieli okazję zobaczyć „Ekipę z Newcastle” – brytyjską odpowiedź na największy hit MTV ostatnich lat. Akcja nowego show rozgrywa się w Anglii. Podobnie jak w pierwowzorze, ósemka bohaterów, którzy nigdy wcześniej się nie spotkali, na sześć tygodni wprowadza się do mieszkania, rozpoczynając tym samym nowy, ekscytujący rozdział życia. Wybuchowa mieszanka charakterów, osobowości i temperamentów uczestników to gwarancja doskonałej zabawy. Wszechobecnym kamerom nie umknie żaden detal z życia mieszkańców.
Czy Ekipa z Wielkiej Brytanii udowodni, że Wyspy nie zostają w tyle, jeśli chodzi o życie nocne i szalone imprezowanie? Sądząc po zapowiedziach, na pewno tak! Nie zabraknie muskularnych przystojniaków, opalonych dziewczyn, krótkich spódniczek, nocnych szaleństw w angielskich klubach, bójek i romansów. Impreza z Ekipa z Newcastle bez hamulców – bez cenzury – od 8 stycznia na antenie MTV Polska!
„Ekipa z Newcastle” – premiera w niedzielę 8 stycznia o g. 22:00.
Premierowe odcinki: w każdą niedzielę o g. 22:00 na antenie MTV Polska.
Dodatkowe emisje: we wtorki o g. 22:00 i w czwartki o g. 23:00.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Angielska Ekipa kontratakuje na antenie MTV Polska!

You must be logged in to post a comment.