Ali G Indahouse”, czyli Sasha Baron Cohen w swoim najlepszym wcieleniu

Wieczór filmowy w MTV Polska

Nie masz planów na nadchodzący weekend? Zaproś przyjaciół i spędź wystrzałowy wieczór! W najbliższą sobotę MTV Polska zaprasza na wieczór filmowy w towarzyszystwie Sashy Barona Cohena, czyli ekscentrycznego Aliego G.

 

„Ali G Indahouse”

 

Sasha Baron Cohen w swoim najlepszym wcieleniu. Kultowa komedia o gangsterze z przymrużeniem oka, który z podlondyńskiego miasteczka przez przypadek trafia do brytyjskiego Parlamentu.

Ali G pochodzi z dzielnicy Westside, z podlondyńskiej prowincji. Wraz z kumplami z gangu toczy bój z kolesiami z Eastside i udziela się społecznie ucząc dzieciaki z okolicy jak przetrwać w lokalnym getcie. Kiedy dowiaduje się, że nie przyznano mu funduszy na rozwój jego działalności, rozpoczyna protest. Zostaje wciągnięty w wir wydarzeń politycznych i dostaje się do Parlamentu. Zamiłowanie Aliego do imprezowania i lekkich używek doprowadza do totalnego rozgardiaszu w stolicy Wielkiej Brytanii i naraża świat na kryzys nuklearny. Ali nie poddaje się jednak i rusza na pomoc z przeświadczeniem, że cywilizację uratować mogą tylko metody, które stosował w getcie….

 

Premiera „Ali G Indahouse” w MTV Polska: 10 września godz. 22:00. Powtórka w MTV Polska: 16 września godz. 22:30

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.