,  

Alf w Comedy Central Family

„ Alf” – Od 5 września, od poniedziałku do piątku godz. 18: 45 (dwa odcinki)

 

Kultowy serial opowiadający o przygodach sympatycznego, choć nieco ekscentrycznego kosmity Alfa, pochodzącego z planety Melmac, którego statek kosmiczny rozbił się na dachu garażu rodziny Tunnerów. Mimo trudnych relacji z Kate i Willem, Alf uwielbiany jest przez dzieci i szybko staje się członkiem rodziny. Jedynie kot wścibskich sąsiadów – Ochmonków, musi mieć się na baczności, gdyż ulubionym przysmakiem Alfa są właśnie koty…

Nim trafił na Ziemię, mieszkał na planecie Melmac, sześć lat świetlnych za Hydra Centauris, gdzie oglądał zielone niebo, przyświecało mu fioletowe słońce i chodził po niebieskiej trawie. Powszechnie używaną walutą na Melcmac był „Wernick”, a żwir i piasek były tam cenne niczym złoto na Ziemi. Alf, jak na prawdziwego kosmitę przystało, pokryty jest futrem, ma pomarszczony pysk i osiem żołądków. Lubi mieć czkawkę, może gwizdać bez otwierania ust, a do gimnazjum uczęszczał do 122 roku życia. Był dobrze zapowiadającym się sportowcem i odnosił sukcesy jako kapitan drużyny Bouillabaisseball w rozgrywkach na lodzie za pomocą skorupiaków zamiast piłki.

Przygody sympatycznego i trochę zwariowanego kosmity o imieniu Alf będzie można oglądać od 5 września, od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie Comedy Central Family.

We wrześniowej ramówce nie zabraknie również wielu innych kultowych propozycji komediowych, które kochają Polacy. Będą to m.in. kolejne odcinki „Allo, Allo” i „Jasia Fasoli”, które dostarczą widzom rozrywki we wrześniowe wieczory.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.