RUSSEL BRAND POPROWADZI GALĘ MTV MOVIE AWARDS 2012

Transmisja ceremonii rozdania dorocznych nagród “MTV Movie Awards” odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca o 03:00 na kanale MTV, prosto z Gibson Amphitheatre w Kalifornii

Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy

Polska edycja popularnego w Wielkiej Brytanii programu o stylistycznych metamorfozach już od wtorku na kanale MTV Polska.

Zupełnie nowa „Ekipa z New Jersey” – od niedzieli w MTV Polska

W kwietniu MTV Polska zaserwuje jeszcze bardziej niegrzeczny, nieobliczalny i nieposkromiony 5 sezon kultowego amerykańskiego serialu „Ekipa z New Jersey”.

Wiosna w MTV Polska

Tej wiosny MTV Polska wprowadza do ramówki najlepsze zagraniczne nowości z międzynarodowego portfolio MTV oraz lokalną premierę  „Operacja: stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy”, którą poprowadzi aktorka Aleksandra Szwed.

FRANKFURT GOSPODARZEM GALI MTV EMA 2012

MTV ogłosiło dzisiaj, że gospodarzem gali rozdania nagród MTV EMA 2012, która co roku nagradza najlepszych artystów, będzie Frankfurt. Nagrody MTV zostaną rozdane w niedzielę 11 listopada w obiekcie Festhalle. Frankfurt już po raz drugi będzie gospodarzem imprezy (po raz pierwszy miało to miejsce w 2001 roku).

Aleksandra Szwed poprowadzi polską edycję popularnego programu

Wyświetlanego na antenie MTV „Operacja: Stylówa, czyli kusi, zachwyca, straszy”!

Kto zostanie prowadzacą polskiej edycji programu Operacja: Stylowa?

Jest kilka chętnych dziewczyn

NAGRODY MTV VIDEO PLAY AWARDS DLA NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKOW 2011

Teledyski Jessie J i Adele zdobyly platynową nagrodę MTV Video Play. David Guetta zgarnął aż cztery platyny, a wyróżnienia odebrali również Bruno Mars, Lady Gaga, Katy Perry, Black Eyed Peas i Britney Spears.

W poszukiwaniu naturalnego piękna, czyli Operacji: Stylówa ciąg dalszy

Pierwsze metamorfozy w ramach „Operacji: Stylówa” zostały zakończone sukcesem. W kolejnym tygodniu akcja ratunkowa dla modowo zagubionych Brytyjek zatacza szersze kręgi.

Ekipa z Newcastle wypuszcza własną linię perfum

„Ekipa z Newcastle” idzie w ślady Beyonce i Christiny Aguilery i wypuszcza własną linię perfum o zapachu… kebaba!

Ashton Kutcher powraca na antene MTV z nowymi odcinkach popularnego MTV Wkreca

Sławni i bogaci z Hollywood powinni się obawiać – po pięciu latach przerwy na antenę MTV powraca Ashton Kutcher ze swoim autorskim show „MTV Wkręca”. Każdy odcinek będzie miał nowego gospodarza – celebrytę, który zaserwuje widzom kolejną porcję wkrętów i jeszcze więcej śmiechu. Program będzie można zobaczyć wkrótce także w MTV Polska.

MTV Polska mówi STOP przemocy w szkole i internecie

MTV Polska zaprasza do obejrzenia dwóch produkcji ukazujących, jakim problemem  jest przemoc wśród młodzieży – nie tylko na szkolnym korytarzu, ale również w wirtualnym świecie internetu i telefonów komórkowych. Inspiracją do stworzenia obu filmów były prawdziwe historie młodych ludzi – ofiar bullyingu.  

Angielska Ekipa kontratakuje na antenie MTV Polska!

Już w najbliższą niedzielę, 8 stycznia, o g. 22:00 stacja MTV Polska wyemituje premierowy odcinek programu „Ekipa z Newcastle”, który jest brytyjską odpowiedzią na bijący rekordy popularności reality show „Ekipa z New Jersey”.

Polski akcent, czyli kultowy Polonez w MTV Polska

Na to czekali wszyscy fani „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero”! Na warsztat trafi tym razem Polonez, symbol dobrobytu w Polsce lat 80tych! Czy ekipa poradzi sobie z tym wyzwaniem?

Karawanem na imprezę, czyli kolejna odsłona „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero”

Przed Bartem i jego ekipą mechaników nie lada wyzwanie. W najbliższym odcinku „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ na warsztat trafi Mercedes 123 w wersji karawan.  Czy   uda się z niego wykreować imprezowóz z prawdziwego zdarzenia?

 

Str. 1 z 4123...»