Zaproszenie do konkursu dla dziennikarzy – Na ratunek z Golacym Patrolem

Golący Patrol w ramach akcji „Na ratunek” wypatruje nieogolone twarze także wśród dziennikarzy!

Zapraszamy do zgłaszania redakcyjnych kolegów, których zarost wymaga interwencji. Dla najaktywniejszych dziennikarek do wygrania damskie zestawy Wilkinson, które sprawią, że golenie stanie się przyjemnością!

Ekipa Golącego Patrolu, czyli nasze gładkie ratowniczki prowadzące profil Wilkinson, ogłaszają wielką mobilizację. Zadanie jakie wyznaczyły dziewczyny polega na wskazaniu osoby, której zarost wymaga najpilniejszej pomocy. Kandydat, który zgromadzi najwięcej głosów otrzyma niezbędnik ratownika, dzięki któremu będzie mógł zadbać o swój zarost.

Aby wziąć udział w zabawie należy:

1. Zgłosić zdjęcie kandydata do ogolenia za pomocą specjalnej aplikacji na  www.facebook.com/WilkinsonPolska. Warunek jest jeden: twarz kandydata ma zdobić owłosienie, które jak najpilniej wymaga zgolenia.

2. Wysłać wiadomość z potwierdzeniem zgłoszenia na adres email: naratunek@studioprowokacja.pl wraz ze swoimi danymi kontaktowymi i informacją kto został zgłoszony.

Akcja zgłaszania kandydatów potrwa do 27 kwietnia br.

 

Wśród dziennikarek jury rozlosuje dodatkowe nagrody – 5 zestawów Wilkinson, w skład których wchodzi:

– systemowa maszynka Wilkinson Quattro for Women Bikini – idealne narzędzie do tworzenia intymnych fryzurek. Wąski pasek, romb, czy też serduszko to kształty, które możesz stworzyć za pomocą wodoodpornego trymera umieszczonego na końcu maszynki. Cztery poziomy regulacji pozwalają na podcięcie włosków na dowolną długość. Umieszczone z przodu maszynki cztery ultracienkie ostrza zapewniają dokładne golenie, a kratka ochronna minimalizuje ryzyko zacięć. Dwa szerokie paski nawilżające z ekstraktem z jagód alcai oraz jojoby zapobiegają podrażnieniom i umożliwiają łatwe przesuwanie się po delikatnej skórze linii bikini.

– żel do golenia Wilkinson Lady Bikini o świeżym zapachu owoców leśnych

 

Reasumując, z Wilkinson golenie może być BARDZO przyjemne … oraz bardzo zabawne!

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.