,  

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Spotkaniach Filmowych Kameralne Lato Radom 2011!(konkurs)

Michał Pieściuk / newspix.pl

W tym roku mamy przyjemność zaprosić na  4. edycję festiwalu Kameralne Lato w Radomiu. Tym razem organizatorzy postanowili rozruszać rozleniwionych wakacyjną sierpniową aurą amatorów kina i w czasie od 15 – 20 sierpnia przygotowali wiele ciekawych wydarzeń filmowych. Konkurs Ogólnopolski będący zwieńczeniem całej imprezy w tym roku odbędzie się 20 sierpnia.

Zgłoszenia do Konkursu Ogólnopolskiego można wysyłać do 18 lipca 2011 r. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod adresem: www.kameralnelato.pl i wysłać go wraz z kopią filmu w formacie DVD na adres:

Warszawska Szkoła Filmowa

ul. Generała Zajączka 7

01-518 Warszawa

z dopiskiem „KAMERALNE LATO 2011”

Jednym z jurorów konkursu będzie ubiegłoroczna wykładowczyni i gwiazda festiwalu – Anna Mucha.

Natomiast dla wszystkich młodych adeptów sztuki filmowej, w trakcie festiwalu organizowane są 6-cio dniowe warsztaty filmowe, podczas których uczestnicy warsztatów pod okiem profesjonalistów z branży filmowej będą realizować krótkometrażowy film fabularny.

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty odbywające się w dniach 15-20 sierpnia wraz z notką świadczącą o zainteresowaniach filmem, należy  przesłać na adres: biuro@filmforum.pl

 

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty również znajdziemy pod adresem: www.kameralnelato.pl

Wszystkich zainteresowanych sztuką filmową – zarówno widzów, jak amatorów oraz profesjonalistów, zachęcamy do wzięcia udziału w festiwalu  Kameralne Lato i towarzyszących mu, mniej lub bardziej kameralnych, wydarzeniach 🙂

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.