Steffen Moeller rzuca Polakom wyzwanie

Fotoszok.pl
Marka Wilkinson rozpoczęła nową kampanię “Sięgaj po nr 1 w Niemczech. Sięgaj po gotówkę”, której twarzą ponownie został aktor i satyryk Steffen Möller.

Doceniając polską zaradność i pomysłowość, Steffen Möller – znany aktor i satyryk – promuje bycie nr 1 w każdej sytuacji. Zachęca do działania i rzuca Polakom wyzwania. Na stronie internetowej www.siegajponr1.pl możesz zmierzyć się z zadaniami, jakie wyznaczy dla Ciebie Steffen i sięgać po nagrody. Podejmij wyzwanie i pokaż, że jesteś nr1!

Czy Polak potrafi być nr 1? Oczywiście, że tak! Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia. Nie brakuje nam inteligencji, kreatywności i jesteśmy w stanie dokonać niemożliwego. Potrafimy zrobić coś z niczego, nasza pomysłowość i spryt nie znają granic.

Teraz masz okazję, aby udowodnić, że Polak potrafi. Na stronie internetowej http://www.siegajponr1.pl marka Wilkinson i Steffen Möller rzucają Ci wyzwania. Co dwa tygodnie w zabawnym filmiku Steffen przedstawia nowe zadanie, z którym należy się zmierzyć. Akcja pierwszego dzieje się w siłowni a Steffen pyta, co byśmy zrobili gdyby nagle, podczas ćwiczeń na środku sali, pękły nam spodenki? Zobacz film na www.siegajponr1.pl , oceń sytuację, pomyśl jak Ty poradziłbyś sobie z tym zadaniem i startuj do udziału w konkursie!

Wygrywa osoba, która w najbardziej kreatywny i ciekawy sposób opisze, jak zmierzy się z wyzwaniem Steffena. Konkurs składa się z 6 wyzwań. W każdym do wygrania jest 50 nagród po 100 zł oraz jedna nagroda główna – 5 000 zł! Udowodnij, że to Ty jesteś nr 1! Jeśli faktycznie jesteś – zwyciężasz! Podejmij wyzwanie na www.siegajponr1.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.