Polacy nie gęsi – swój humor mają! – konkurs

Comedy Central wybiera najzabawniejszą postać roku w Polsce

Już 27 kwietnia rusza pierwsza edycja konkursu na najzabawniejszą postać roku w Polsce, organizowanego przez Comedy Central. Plebiscyt organizowany jest w związku ze zbliżającymi się nagrodami „The Comedy Awards 2012”, które Comedy Central wyemituje już 12 maja o g. 22:00.

28 kwietnia w Sali Hammerstein Ballroom w Nowym Jorku zbierze się śmietanka przemysłu komediowego, aby wspólnie celebrować święto dobrego humoru. To właśnie tego dnia ogłoszeni zostaną laureaci dorocznych nagród „The Comedy Awards”. Nagrodzeni zostaną komicy oraz filmy i seriale, które w 2011 roku najbardziej rozśmieszyły amerykańską publiczność.

Aby uczcić ten wyjątkowy moment oraz podkreślić, że w naszym kraju komedia trzyma się równie mocno, co za oceanem, polskie Comedy Central przygotowało specjalną, lokalną kategorię. Do nagrody nominowani zostali najlepsi polscy aktorzy komediowi, satyrycy i inne osobowości polskiego show biznesu. Internauci zagłosują na swoich faworytów w internetowym głosowaniu na stronie Comedy Central – http://www.comedycentral.pl/news/konkurs-comedy-awards/

 

Zwycięzcę poznamy już 12 maja, gdy zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu. Tego samego dnia w Comedy Central widzowie będą mogli obejrzeć premierową emisję amerykańskiej gali „The Comedy Awards 2012”.

Nominowani do nagrody Comedy Central:

ŁUCJAN I MACIEK (http://www.facebook.com/MakeLifeHarder)

MARIA CZUBASZEK

KUBA WOJEWODZKI + MICHAŁ FIGURSKI

KATARZYNA PAKOSIŃSKA

PAWEŁ LOROCH, PIOTR PORAJ-POLESKI, AGATA PASSENT (ŁUBU DUBU)

BILGUUN ARIUNBATAAR

 

Swoje głosy będzie można oddawać na stronie internetowej stacji http://www.comedycentral.pl/news/konkurs-comedy-awards/ do 11 maja.

Wszystkie osoby, które oddadzą swój głos wezmą udział w losowaniu nagród.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.