, ,  

Konkurs Polsatu- do wygrania jest ponad 5 000 nagród.

Wraz z początkiem lutego na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na profilu kanału na FB ruszył konkurs, w którym do wygrania jest ponad 5 000 nagród. Konkurs związany jest z emisją nowego serialu na kanale Nickelodeon, którego bohaterami są postacie znane z pełnometrażowego filmu Kung Fu Panda. Zadaniem uczestników konkursu jest pokonanie składającej się z czterech części „Ścieżki wojownika Kung Fu Panda”. Za kompleksowe przygotowanie konkursu odpowiada szczecińska agencja byss.pl.

 

Dla śmiałków gotowych wstąpić na Ścieżkę Wojownika Kung Fu Panda i rozwijać swoje umiejętności, eksperci z byss.pl przygotowali cztery wyzwania. Stworzone specjalnie na potrzeby konkursu gry sprawdzą gracza pod kątem różnych umiejętności przydatnych wojownikom Kung Fu: zręczności, intelektu, pamięci, szybkości, kreatywności czy zdolności szybkiego wychodzenia z opresji. Na zdobywców największej liczby punktów czekają cenne nagrody – laureat pierwszego miejsca otrzyma telewizor LCD oraz X-boxa z Kinectem i grą Kung Fu Panda.

 

Naszym celem było stworzenie konkursu, który byłby atrakcyjny dla osób niewyobrażających sobie świata bez Internetu i obecnych w nim casualowych gier flashowych mówi Hubert Kowalski z agencji byss.pl. Możliwość otwartej, uczciwej rywalizacji, w której wygrywa osoba z największą ilością punktów, wydała nam się najtrafniejszym rozwiązaniem. W ten sposób o ewentualnym zwycięstwie decydują umiejętności i pomysłowość, a nie szczęście – zaznacza Hubert Kowalski.

 

Agencja byss.pl przygotowała nie tylko wstępną ideę konkursu i scenariusze poszczególnych gier – eksperci firmy byli również odpowiedzialni za kompleksową realizację całego projektu. W ich gestii leżało stworzenie gier flash, zaprojektowanie grafik, przygotowanie komunikacji na Facebooku oraz reklam na portale zewnętrzne.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/konkursy/konkurs-wygraj-kung-fu-panda-03022012.cp oraz na profilu Cyfrowego Polsatu na FB.

Więcej informacji na temat realizacji agencji byss.pl można znaleźć na stronie www.byss.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Konkurs Polsatu- do wygrania jest ponad 5 000 nagród. , 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.