FINALISCI KONKURSÓW ID FILM WALCZĄ O NAGRODY_final na Off Plus Camera

Zwycięzcy ogłoszeni zostaną 13 kwietnia podczas uroczystej Gali Otwarcia festiwalu OFF PLUS CAMERA, patrona platformy ID FILM.

W ramach ID FILM organizowanych zostało kilka różnorodnych konkursów. TY PLUS FESTIWAL, ALLEGRO SHORT FILM oraz RELACJA Z WYDARZENIA to dobrze znane konkursy w ramach BIERZCIE I KRĘĆCIE.

Spośród wszystkich nadesłanych filmów jury każdego konkursu wybrało najlepsze propozycje, które przeszły do finalnego etapu, jakim jest głosowanie publiczności. W kategorii Ty Plus Festiwal, których celem było promowanie festiwalu OFF PLUS CAMERA, do ścisłego finału zakwalifikowały się cztery filmy: „Płaskie kino”, „Proste”, „Artysta” i „Miasto w kinie, kino w mieście”. Relacja z Wydarzenia to konkurs, w którym liczył się przede wszystkim dobry refleks i umiejętność uchwycenia danego wydarzenia. Filmy oceniali jurorzy związani ze stacją TVN24. Do finału zakwalifikowali filmy: „Kitesurfer”, „Pościg policyjny w Białymstoku”, „Jazda autostradą A1 pod prąd” oraz „Kolizja narciarza ze snowboardzistą w Białce Tatrzańskiej”. W konkursie Allegro Short Film, na najlepszy krótkometrażowy film fabularny, jury pod przewodnictwem Wojciecha Szumowskiego wybrało swoich faworytów: „Armagedon KUR”, „Ostatni rozdział”, „Winda” i „Instynkt”.

 

W konkursie Grolsch Film Works: Życie to sztuka wyboru – choose interesting, filmy oceniali Czesław Mozil, Kacper Sawicki i Grzegorz Kuczeriszka. W gronie zwycięzców znalazły się: „Przypadek Cyryla B.”, „2323” oraz „Zielony”. Dodatkowo w tej kategorii jury wybrało 11 innych filmów, na które również można głosować. O Nagrodę Publiczności, oprócz finalistów walczyć będą: „Chomik”, „Despota”, „Jabłka”, „Janek G.- jak to się zaczęło”, „Keep going”, „My way”, „Pomocna dłoń”, „Szach mat”, „Zgrolschenie”, „Żarówka” oraz „Życie to sztuka wyboru”.

 

W konkursie Powiedz… A, współorganizowanego przez firmę Mercedes, jury w składzie: Michał Żebrowski, Ewa Łabno-Falęcka i Artur Reinhart, wybrało trzy filmy: „A…”, „Jest bliżej” i „Nowy Mercedes A”.

 

Głosowanie na finałowe filmy wszystkich konkursów ID FILM odbywa się za pośrednictwem strony ID FILM (www.idfilm.pl), gdzie każdy może oddać głos na swojego faworyta w poszczególnych kategoriach. Zwyciężą filmy, które zdobędą największą ilość głosów.

 

Więcej na www.idfilm.pl Oglądaj, Twórz, Wygrywaj!

Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe.

Łączna pula nagród 140 000 PLN!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.