Sylwestrowe programy w TV to klapa !

Tym , którzy w sylwestra siedzieli w domu nie było zbyt wesoło. Nawet TV nie zadbała o to by się nie nudzili.


Polsat urządził imprezę na Placu Konstytucji w Warszawie, a TVP 2 na Rynek we Wrocławiu. Był jeszcze sylwester w Krakowie, ale TVN nie zdecydował się na jego transmisję. Puścił nam stare filmy, które oglądaliśmy już wielokrotnie zamiast pokazać występ Leony Lewis, światowej sławy piosenkarki pop.

Na Pl. Konstytucji co kilka minut występy były przerywane duetem Agata Młynarska i Rafał Bryndal na zmianę z kwartetem Maciej Dowbor, Agnieszka Popielewicz, Joanna Liszowska i Krzysztof Ibisz.  Gdyby nie występ zespołów Feel i Boys impreza Polsatu była totalną porażką.  Porażce tego programu przyczyniła się przede wszystkim Edyta Górniak, która wystąpiła ze zwycięzcą programu IV edycji Jak oni śpiewają, Arturem Chamskim, tym samym promując go.  W trakcie występu, śpiewając piosenkę Madagaskar, pomyliła słowa, i zamiast słów wyginam śmiało ciało z uporem maniaka zmieniła je na wyginam ciało śmiało.
W Krakowie lepiej nie było, artyści nie śpiewali z playbacku, ale klapą zupełną byli sami prowadzący. Program co chwila był przerywany konkursem, gdzie główną nagrodą był samochód i za każdym razem z nową Miss Polonia, klepały ciągle te samą regułkę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.