, ,  

Nie będzie nowej płyty Dody!

Michał Pieściuk / newspix.pl

Przynajmniej na razie.

Doda miała wydać swój nowy krążek. Ujawniła już dwie nowe piosenki jednak co dalej?

– Nie mam siły do zrobienia płyty, nie mam siły do jej promowania, bo na to w ogóle nie pozwala mój nastrój – mówi Faktowi piosenkarka.

Doda po tym jak Nergal dowiedział się, że ma białaczkę nie zrezygnowała z koncertów by nie zawieść fanów. Gdy te się skończyły swój czas poświęciła w pomoc dla  Nergala i innych chorych na białaczkę. To co zrobił przez tych klika miesięcy, nie zrobił nikt przez wiele lat, za co są jej wdzięczni lekarze i pacjenci. I choć niektórzy celebryci nie pozostawiają na niej suchej nitki, twierdząc, że  artystka promuje się na chorobie ukochanego, Maja Sablewska, była menedżerka Dody twierdzi, że Doda robi to z serca. Zawsze taka była i to co robi dziś robi szczerze, bo zawsze pomagała innych, a przede wszystkim dzieciom.

Kto jak kto ale Sablewska mogłaby najwięcej złego powiedzieć o swojej byłej podopiecznej, jednak tego nie zrobiła tym razem.

Nie wiem, jak ja sobie daję radę z tym wszystkim. Choć to nie jest tak, że ja nie mam już siły. Mam siłę. Ale tylko do tego, by pomagać – mówi tabloidowi wokalistka. – Jestem w tym od środka i wiem, jak czuje się Adam i wiele innych osób, w tym dzieci dzieci chorych na tę chorobę. Czuję, że mogę się rozwijać w tym aspekcie życia i w tym się realizować – dodaje artystka.

Doda trzymaj się i trzymamy kciuki za Nerala!

Czytaj też: Żona Janiaka. Piękna w ciąży!

źródło; Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Nie będzie nowej płyty Dody!

You must be logged in to post a comment.