Nekrolog Britney Spears

Jedna z agencji prasowych już od miesiąca przygotowuje nekrolog Britney Spears.


Serwis usmagazine.com donosi, że jedna z największych agencji prasowych na świecie, Associated Press, chce być przygotowana na smutne konsekwencje szalonego i nieprzewidywalnego stylu życia Britney.

Szef działu rozrywki AP Jesse Washington określił całą sytuację następująco: "Oczywiście nie życzymy jej śmierci, ale gdyby do tego doszło, będzie to jedna z największych sensacji w mediach. Wszyscy widzimy, co dzieje się z Britney. Nikomu nie życzymy śmierci i mamy nadzieję, że nie będziemy musieli korzystać z tego materiału przez kolejnych 50 lat, ale gdyby coś się stało, musimy być przygotowani."

Zdaniem specjalistów, Britney Spears to podręcznikowy typ samobójczyni i koniecznie powinna szukać pomocy u psychologa.
"Jeśli Britney nie uda się na leczenie, umrze w przeciągu pół roku albo i wcześniej. Według mnie Brit cierpi na cyklotymię, czyli przewlekłe zaburzenie nastroju, w którym na przemian występuje uczucie przygnębienia, smutku oraz stanu nadmiernej wesołości, wzmożonej energii i aktywności. To wiele wyjaśnia. Raz Britney wydaje się być zupełnie normalna, a już za chwilę zachowuje się jak niezrównoważona. To książkowa kandydatka na samobójczynię" – twierdzi Lillian Glass, znana psycholożka z Beverly Hills.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.