,  

Mężczyźni kochają gry i erotykę& Chcesz go zaskoczyć?

Artykuł opisuje dlaczego warto przejrzeć dostępne gry erotyczne oraz jak wyszukać najlepszej. Ostatnio pojawiło się na Allegro kilka nowych i bardzo kuszących tytułów! Gdy erotyczne naprawdę mogą być świetnym prezentem na mikołajki, pod choinkę lub na sylwestra lub na walentynki. Przeczytaj już teraz! i To może być dobry i trafiony prezent…
 Każda kobieta wie, że faceci bywają jak duże dzieciaki – Zmienia się jedynie koszt i wygląd zabawek. Faktem jest, że wielu z nich pozostaje zainteresowanych wszelkiej maści grami i erotyką.

Czasem kobiety mają problem i zastanawiają się co sprezentować swemu chłopakowi. Oczywiście gry komputerowe nie są najlepszym, z tej perspektywy, pomysłem – najczęściej wciągają a panie cierpliwie muszą czekać aż „miśkom” się znudzą, co może trwać dość długo.
Jest jednak pewna opcja, która wydaję się być kusząca. Można zakupić jakąś ekskluzywną grę erotyczną dla dwojga – nie wymagającą komputera. Jest to coś, co może go naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Tym samym możemy mieć wiele satysfakcji i radości oraz co ważne… pięknych chwil spędzonych we dwoje.

Gry takie możemy z łatwością znaleźć np. na Allegro. Zastanówmy się, jak rozpoznać, która gra jest naprawdę dobra i jaka powinna być idealna.

Ponieważ powszechnie wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami… powinna zwrócić jego uwagę… innymi słowy obfitować w erotyczne obrazki. Trudno sobie wyobrazić dobrą grę bez grafik czy zdjęć wywołujących dreszczyk podniecenia. Warto tu dodać, że gry takie nie muszą być ekstremalnie i jarmarcznie kolorowe. Faceci nie lubią przesady to po pierwsze. Po drugie takie gadżety zazwyczaj mają służyć nam wieczorem. Nasze oczy funkcjonują wtedy zupełnie inaczej, więc nadmiar kolorów może po prostu męczyć.

Oczywiście… strona wizualna to nie wszystko. Mężczyźni często lubią rzeczy praktyczne. Bardzo ważne jest, przy tym układzie, by gra nie była rozrywką na jeden raz. Co nam może dać tą pewność? Opinie koleżanek, czy kolegów… ważna rzecz, ale są też inne metody sprawdzenia tego. Można sprawdzić czy gra ma lub będzie miała dodatki, czy można do niej coś dodawać lub zmieniać. Czy jest dużo różnych wyzwań czy działań erotycznych?

Taka gra erotyczna nie powinna być też banalnie prosta. Zasady powinny być jak najbardziej przyjazne, ale już same zagrywki i sposoby zwycięstwa – niekoniecznie. W tym świetle odpadają gry w stylu: idź po planszy pionkiem jedną ścieżką aż do końca. Mężczyźni lubią wyzwania, kochają też czasem trochę pokombinować czy poeksperymentować. Nic bardziej ich nie cieszy niż wygrana po trudzie i ferworze dynamicznej walki.

Dobrze jest, gdy gra może się skończyć po 5 min lub po godzinie. Dzięki temu sami jesteście jej władcami a nie mozolnie ciągniecie do końca, gdy nie ma to już sensu.
Trzeba przyznać, że świetnie sprawdzają się gry, w które można zagrać niezależnie od warunków. W tym świetle przyjemniejsze są gry karciane. Trudniej je zalać dobrym trunkiem i można grać w nie na łóżku.
Wspaniale by było, gdyby dzięki takiej grze można było doświadczyć czegoś nowego. Może jest coś, czego nie było okazji popróbować lub wstydziło się powiedzieć. Jeśli tak to znakomicie. Ponieważ to gra… łatwiej jest zdobyć się na coś niż realnie.

 Dobrą grę często możemy określić po tym, czy są dodawane do niej jakieś gadżety. Nie zawsze ale często dodaje się zbytek różnych elementów czy prezentów (kajdanki, przepaski, ringi itd.) po to, by zatuszować niedoskonałości samej gry – a przecież o satysfakcję z niej nam chodzi. Twórcy dobrych gier… mogą, ale w zasadzie nie potrzebują tego czynić.

Zdecydowany plus gier erotycznych jest taki, że dobra gra może naprawdę długo służyć oraz pomagać rozwijać nam nasze relacje. Mało tego są one ciekawym wstępem, smaczkiem przed oddaniem się sobie. Trudno podważyć ich rolę, jeśli dopiero poznajemy drugą osobę – wtedy jesteśmy w stanie odkrywać ją i jej potrzeby z sympatyczną nutką adrenaliny na początku.

Warto przeglądnąć dostępne gry erotyczne i pomyśleć, czy rzeczywiście ni byłby jednym z trafionych prezentów. Ostatnio na rynku pojawiły się stworzone przez dość pomysłowych studentów „Arkana Miłości”. Jest to moim zdaniem jedna z lepszych propozycji. Taki prezent to pomysł dobry dla obu osób a przecież okazji do zakupu prezentów z racji zbliżających się mikołajek, świąt, sylwestra i walentynek – jest dużo. 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.