Klaudia odgryza się Wojewódzkiemu !

Klaudia odpowiada na  zastrzeżenia Kuby, które miał do niej po jej występie w Mam talent.


Przypomnijmy – Walencik zaśpiewała piosenkę I Have Nothing Whitney Houston. I choć znalazła się w pierwszej trójce głosowania telewidzów, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki wskazali na beatboxera Bladego Krisa i to właśnie on awansował do finału.

 
Wojewódzki wtedy powiedział do niej : Dlaczego śpiewasz piosenki starych kobiet, które pachną molami i naftaliną?  Skrytykował jej angielski i sam występ, który uznał za smutny.

 
Nie miałam wpływu na wybór utworu. Zawsze jest trudno wybrać piosenkę o ambitnej melodii i pasujących do mnie słowach. Pomimo faktu, że za tydzień będę miała 16 lat, to niektórzy uważają, że powinnam śpiewać pioseneczki typu wlazł kotek na płotek– opowiada Klaudia jednemu z portali.

Na próbach nikt nie miał do niej zastrzeżeń co do angielskiego, inaczej by poprawiła błędy. A wszyscy wokaliści w programie śpiewają ballady, a jedynie jej występ został oceniony jako "smutny".

Nikt nie śpiewał żywiołowych piosenek, a jednak jury się podobało. Więc nie wiem, czym mogłabym ich zadowolić. Mam jedno zastrzeżenie – wydaje mi się, że jury powinno oceniać mój śpiew, a co do tego nie słyszałam prawie żadnej opinii – dorzuca Klaudia.

Była pewna , że odpadnie .
Byłam pewna jego wyboru. Szczególnie po jego ocenie i tekście na początku programu : Nie mylmy pojęcia talent z pojęciem co za urocze dziecko – przypomina.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.