, ,  

Ich miłość znowu kwitnie

ImageDoda i Radek wrócili z ciepłych krajów, opaleni, szczęśliwi.


Doda zaraz po powrocie poleciała do centrum handlowego , opalona jak mulatka latała po sklepach.

Towarzyszył jej naturalnie Radek. Wizyta w ekskluzywnym sklepie z biżuterią, odwiedziny w butikach z ubraniami i seans filmowy – to tylko część z atrakcji, jakie sobie zafundowali. – donosi Fakt.

Podczas tego szaleństwa piosenkarka przeżyła jednak chwilę grozy. Para weszła razem do sklepu z obuwiem, ona oglądała najmodniejsze pantofelki, a gdy się odwróciła, jego już nie było. Gdy Rabczewska straciła z oczu swojego ukochanego, wpadła w panikę. Wybiegła ze sklepu i zaczęła szukać Radka. A on, najwidoczniej zmęczony już zakupami, usiadł na ławeczce nieopodal sklepu i czekał na swoją lubą. Gdy Doda zobaczyła swojego ukochanego, aż krzyknęła z radości i pobiegła w jego kierunku. Rzuciła mu się w ramiona i obdarowała czułym całusem. Patrząc na nich, nikt nie może mieć wątpliwości, że oni znów są w sobie zakochani!– czytamy dalej.

No proszę i kto by pomyślał, że tak go nienawidziła. Wpierw rozwód, później jego szaleństwa w Mielnie, jej kochankowie a i on nie stronił od dziewczyn. Podobno drugi raz nie wchodzi się do tej samej wody , ale …


foto/fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.